Ново
Аудио Видео AV Кабел за да РКА Продолжување Композитни Податоци Кабелот за Sony Playstation Portable PSP 2000 3000 Тенок на ТВ Монитор 1.8 m

Аудио Видео AV Кабел за да РКА Продолжување Композитни Податоци Кабелот за Sony Playstation Portable PSP 2000

Достапност: Залиха
DEN 525.60

Број на модел : AV ВИДЕО РКА КАБЕЛ.Тип : Аудио Продолжување На Кабелот.Надворешниот Дијаметар : /.Примена : Мултимедија.Пол : Машко-Машко.Оклопна : Не-Заштитени.Име : Аудио Видео AV Кабел за да РКА Продолжување Композитни Податоци Кабелот за Sony Play Station Portable PSP 2000 3000 Тенок На ТВ Monitor Gender : Машко-Male Model Број : AV ВИДЕО РКА CABLEConnector На : RCAConnector Б : RCAType : Аудио Продолжување Cord Application : Multimedia Outer Дијаметар : /Оклопна : Не-Shielded Package : No Feature : None Packing : /100% нов висок квалитет AV Видео РКА Кабел за Sony PSP 2000/3000 Тенок за да TVColor : Black Quantity : 1 With видео и композитни AV кабел, можете да го играте на вашиот полесни, потенок за PSP систем на било која ТЕЛЕВИЗИЈА.Едноставно приклучете го вашиот за PSP во вашиот ТЕЛЕВИЗОР или монитор со точни кабел, и ќе се ужива сите на игра, филм или видео возбудувања на вашиот за PSP е LCD екран на големиот екран!Професионални 31-бенд стерео Графички Еквалајзер за двете живеат и студио applications FBQ Повратни информации Detection Систем открива критична фреквенции - може да се користи како Аудио Analyzer Dedicated limiters со добие намалување метри за секој channel Mono subwoofer излез со посветен на ниво на контрола и прилагодливи crossover frequency Cable должина : 5.3 стапки (1.8 m).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Идеална замена за оштетените челичното јаже.Изработени од поцинкуван челик и да се спречи корозија.Мер�

Пакет Содржи : 1x Синтетички Крик Јаже.Материјал : Синтетички Влакна.Боја : Сина.Минимална се водат, а не н�

Видео Игра Кабли.Видео Игра Адаптери.Полнење преку USB Кабел.Видео Игри И Додатоци.Кабел за Нинтендо.Комп

* Убава Мулти Боја УСНА CORDING Мулти Боја на Злато / Red Lip Cording Purl Работ на Вратите Овој сестран кабелот кара�

Производителот гаранција може да не се применува.Службен назад кон иднината merch : овој производ е Официј

➽【 Професионални Прилагодување 】Специјално дизајнирани за 1 генерација на Xbox конзоли.Поврзете ја ваш�

Крајната сила : Крик Линија Кабел Јаже големина на 3 / 16" x 50' е изработен од Специјален термички обработен�

Исклучително светлина, foats во вода.Лесно да се Справи со, Без Остри Frays.Добра Отпорност на УВ и Хемикалии.�

Полна Боја Cording со Усна (Страната).Мал 3 / 16" дебела cording со сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скрие�

УЛ наведени 3 prong AC кабел за кабелот за напојување замена 3prong ac кабел, отценети да се носат : 10 A / 7А 125 V; Тр�

Крик затка држи јадица и кабел е напнатост, заштита на крик мотор и менувач, се елиминира носат, солза и к

Поврзете компјутери или други уреди со вграден AC адаптер 2pin адаптер кабел е погоден за повеќето 2порт за

Флексибилност во употреба : Конструиран за различни winches, кои се движат од 9,000 lbs да 23,809 lbs, ова ќе биде ваш�

Лиен Приклучокот Одговара на Повеќето Стандардни НИ Штекер 3' Долго Мозок Идеален За Употреба Во AV Каби�

Полна Боја Cording со Усна (Страната).Медиум 5 / 16" дебела cording со сјај.На страната (или усна) на овој мозок е ск�

Полна Боја Јаже Cording.Квалитет на три ply 3 / 16" дебела cording со сјај.Занаети, Дома Dcor, Кеси, Подарок Завиткувањ�

Тоа е неопходен додаток за играта играчи.Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа тра�

4 мм x 100 Синтетички Крик Јаже / Линија Боја : сина, Сива 12 насоки плетенка јаже 100% влакна...

Ќе Купување Ткаенина Светла Црвена Велт Кабелот Цевки Екструдиран Врежана Работ Трим 15 Метри.Состојба �

Направен од чист бакар жица, за да се обезбеди пренос на голема брзина и стабилност.Прецизност конектор�

Материјал : Метал + Plastic Screwdriver должина : 8cm / 3.151 во (Прибл.).Работи со за PS4 контролори што бараат 10 / 12 / 14 Pin к�

1 / 4" Канапи & Усна Кабли 40% Полиестер, 35% Rayon, 20% Памук, 5% Акрил.Рака Мие, Ладна Вода, Благ Сапун, Се Исуши.Земј

Компонента Аудио и Видео AV Кабел за Wii 1.8 м.Спецификации За : Nintendo Wii Додаток Тип : Кабел и Адаптери Интерфе

【КРАЈНАТА СИЛА】 : ROPEXC крик линија јаже е направен од 100% UHMWPE влакна, кој е еден од највисоките синтетички

ПРОИЗВОД ИНФОРМАЦИИ : Стил #0038 S, Материјал #CR, Deco Pro Кабелот Скратува додадете елеганција, убавина и детал

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Scroll