Ново
Џеф е Природни Органски Исечени грчки Kalamata Маслинки - 7 мл

Џеф е Природни Органски Исечени грчки Kalamata Маслинки - 7 мл

Достапност: Залиха
DEN 282.72

Објектот Пакет Должина : 32.004 cm.Објектот Пакет Ширина : 9.144 cm.Објектот Пакет Висина : 8,89 см.Објектот Пакет Тежина : 0.657 кг.Маслиново Kalamata Парче.Овој производ е природна состојка.Замрзнување/ладење Температури на производот е Амбиентот : на Собна Температура.Овој производ е произведен во Грција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll