Ново
LUXWIN Шише Силиконски Калап за Полнење, Сапун Фармацевт Смола Мувла со 4PCS Дистрибутер Пумпа, 4PCS Шише Капаче, 6PCS Ароматерапијата јадро,3PCS Foamflower Епоксидна Шише Кастинг

LUXWIN Шише Силиконски Калап за Полнење, Сапун Фармацевт Смола Мувла со 4PCS Дистрибутер Пумпа, 4PCS Шише Капаче,

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Пакетот Вклучува : 1 X Шише Смола Мувла+ 1 X Шише Капак Мувла+ 4 X Пластични Пумпи +4 XBottle Капа+6 X Ароматерапијата core+3 XFoamflower.Висок квалитет со Силиконска Тегла Мувла : Тегла Смола Мувла Се Направени Од Мека, Трајни, И Обновливи Силиконски Материјал Со Одлична Еластичност, Тоа Не Е Лесно Да се Пробие И да се Деформира И Со Добра Форми.Лесно Да се Demold : За лесно demolding, мувла е замислена во два дела : шише тело и шише капаче.Затоа, по шише капаче е направена, тоа треба да се лепат за шише тело, а потоа завртка пумпата на капакот, така што убава шише парфем е завршен. 3.Широк спектар на употреба : може да се користи како парфем шишиња, шишиња шампон, туш гел шишиња, тоа исто така може да се користат како накит, кутии пенкало носители козметички четка кутии, пенкало носители и така натаму.Широк спектар на употреба : може да се користи како парфем шишиња, шишиња шампон, туш гел шишиња, тоа исто така може да се користат како накит, кутии пенкало носители козметички четка кутии, пенкало носители и така натаму. 100% Задоволство Гаранција : LUXWIN нуди 3 Months Замена Гаранција за нашиот силиконски калап.Од датумот на купување, ако овие епоксидна смола калапи се оштетени за време на процесот на де-калапи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.LUXWIN се стреми да ви понуди 100% задоволство.LUXWIN Шише Силиконски Калап за Полнење, Сапун Фармацевт Смола Мувла со 4 PCS Дистрибутер Пумпа, 4 PCS Шише Капаче, 6 PCS Ароматерапијата јадро,3 PCS Foamflower Епоксидна Шише Кастинг Калапи за DIY Парфем Шампон Бања Крем Шише.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Премиум Материјал : Ова силиконски калап за печење е направен од професионална квалитетна храна одделе

❤Материјал : Изработени од 100% премија,храна Одделение силиконски(ФДУ стандард),здрав безбедност и зашт

Направени од храна одделение platinum силикони.Нестап, за лесно отстранување.Високо флексибилен, трајни и о

Калап сапун се направени од храна одделение, безбедно и издржливи силикони за долго време се користи...

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на ГОЛЕМ ПЛОШТАД СИЛИКОНСКИ КАЛАП ЗА САПУН И СМОЛА : 100% премија силикони, супер дебела пл

Лесно да се demould : Ова Свеќа Мувла е многу мека и лесно да се добие назад во неговата оригинална форма,ист

✔Трајни Силиконски Материјал : храна одделение силиконски е издржлив и може да се користи ✔Едноставна

Нашите DIY свеќа мувла се направени од издржлив силиконски материјал, флексибилни и обновливи, која може

СÈ што ВИ ТРЕБА 3 size бања бомба калапи и 12 боја жив сапун боја(10ml секоја) да одговара на вашите потреби за

Материјал : Силикон.Количина : 1pcs.Состојба : 100% Сосема Нов.Големина : прикажани како на сликата.Пакет Се В

Пакет се вклучени 2 парчиња силиконски калап, Боја : Виолетова.Секој калап големина 11 x 6.7 x 1.5 инчи, Секоја

Силиконски калапи Боја : Случајни.Направени во Кина,силиконски калап само.Машина за миење садови безбед

Силиконски Калап со ананас форма е лесно да се demold откако ќе бидат целосно да се излечи, и заштедува мног

Материјал : Епоксидна смола силиконски калап е многу погодна за персоналните производство, многу лесно

Лесен за употреба и добар за правење на сапун, сапун кроење или сапун декорација.Мултифункционални жица

Силиконски калапи Боја : Розова.Направени во Кина,силиконски калап само.Нетоксични за заштита на животн

Големина на : 68*20.6*20.6 мм.За детали големина информации, ве молиме погледнете во слики.Тие слики се само за

Scroll