Ново
MegaGear Ultra Light Neoprene Камера Случај Торба со Carabiner за Sony Cyber-shot DSC-RX10, Sony Cyber-shot DSC-RX10 II (Сина)

MegaGear Ultra Light Neoprene Камера Случај Торба со Carabiner за Sony Cyber-shot DSC-RX10, Sony Cyber-shot

Достапност: Залиха
DEN 479.76

СТИЛСКИ ЗАШТИТА - Ова neoprene случај за Sony Cyber-shot DSC-RX10, Sony Cyber-shot DSC-RX10 II камери е мека, но сепак, функционални, обезбедување форма-фитинг дизајн и подобрени, трајни пена, соочи се.ОТВОРЕНО ИЛИ ПАТУВАЊЕ - Намалување на нечистотија, гребнатини, прашина, испакнатини и дури и влага додека патуваат, снимање свадба места или фотографирањето на птици во дивината.ХРАБАР, ЖИВОПИСНИ БОИ - Ние нудиме широк спектар на забава, единствени бои за да изберете од да ви ја изразат својата уметничка страна и страст за фотографија.БРЗ ПРИСТАП БОНУС - Секој камера торба доаѓа со трајни carabiner која ви овозможува да клип вашата камера за еден ранец, појас, или корселе за брз пристап.ULTRALIGHT ДИЗАЈН - во мека neoprene случај е флексибилен, супер лесен и трае до минимален простор во вашиот пакет, правејќи го овој совршен за на-на-go работа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Камерата големина и тип на камера додатоци што се носи за заштита на камерата и додатоци подобро.Големи

Случај Надворешни Димензии : 4.5 * 3.5 * 2 инч, Тежина : 45g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360¡ã двонасоч

Специјално дизајнирани за Кодак PIXPRO WPZ2 Кодак PIXPRO FZ152 Кодак PIXPRO ORBIT360 Кодак PIXPRO SP360 Кодак PIXPRO Астро Зум AZ401

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Странични Џебови : Одговара шише за вода, преносни полнач и други предмети.Преден Џеб : Одговара ПОДЛОГА,

Камерата големина и тип на камера додатоци што се носи за заштита на камерата и додатоци подобро.Матери

Ујп Одделение Кожата Бродови Од и произведено Во САД од страна на Wraptor Skinz.КАМЕРА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Кожата г

Стилски Патување Рамо Ранец, компатибилен со повеќето dslr фото апарати;.Има dslr фото камера орган со прило

Удобен тркала со удобно надукрасениот забавува и сметководствена се справи.Црна прав обложени нерѓосу

Ујп Одделение Кожата Бродови Од и произведено Во САД од страна на Wraptor Skinz.КАМЕРА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Кожата г

ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА : 4 MP HDAHD безбедносната Камера со висока резолуција 2560*1440 (2560 TVL) камера која обезбедува

Внатрешни Димензии L6.7" x W3.8" x H1.9" Надворешните Димензии L7.4" x W5.1" x H2.6".Отпорен на вода (IP65 оценет), dustproof, shockpr

Камерата големина и тип на камера додатоци што се носи за заштита на камерата и додатоци подобро.За да с

Комбинација на камера торба и рекреација ранец, со цврсти и издржливи надворешноста и нејзините помест

Пакет содржи : 1 x црни камера случај.Прилагодена за Canon EOSM10 EOS M10 , со Висок квалитет, компактен, лесен и изд

Пакет содржи : 1 x розова камера случај + 1 x мини tripod,за Canon EOS M10 Заштита на вашата камера против удари и гре

【3 во 1 дизајн】 One Go 18 L разноврсна дизајн секојдневниот ранец погоден за патување,патување и пука дена.У

✅ 【Применлив Модел】 : На силиконска кожа е посебно дизајниран за вас Трепка Мини Камера.Единствена заш

Компатибилни Заштитни Ракави : специјално дизајнирани за Airtags заштитна ракави.Прецизни намалувања за л

Појавата на модата симпатична, идеален придружник на вашиот автомобил клучеви, вреќи, мобилни телефони

Употребливост Заштитите вашата камера и други додатоци од прашина, гребнатини и штети.Нема потреба да с

Компатибилни Заштитни Ракави : специјално дизајнирани за Airtags заштитна ракави.Прецизни намалувања за л

Точни Дупка Позиција : дупка позиција е точно да се обезбеди изглед и заштита на функцијата и ќе не влија

Одговара на сите Go Pro ХЕРОЈ камера живеалишта, WiFi далечински управувач, SD картички, и XSories UШут.Отстранлив

Пакет содржи : 1 x браун камера случај + 1 x SD читач на картички.Прилагодена за Canon EOSM10 EOS M10 , со Висок квалите

Стилски Патување Рамо Ранец, компатибилен со повеќето dslr фото апарати;.Има dslr фото камера орган со прило

Scroll