Ново
Станица за полнење за Arlo Камера Arlo Батерија Полнач за Arlo Pro & Arlo Про 2 & Arlo Оди & Arlo Безбедност Светлина VMA4410with12VPowerAdapter,Огноотпорни АБС Материјал и да го Положат FCC и УЛ У

Станица за полнење за Arlo Камера Arlo Батерија Полнач за Arlo Pro & Arlo Про 2 & Arlo Оди & Arlo Безбедност

Достапност: Залиха
DEN 311.76

1.Овој полнач станица за Arlo Камера Arlo батерија полнач е Огноотпорни PC/ABS Материјал , Не Согорување и Повеќе Безбедност, Адаптер Помине FCC УЛ Уверение, Најдобри батерија полнач за Arlo акумулатори.Електрична Заштита : Апарат за полнење за на Arlo Камера батерија полнач за Брзо полнење со напредни постојан струја контрола го спречува батеријата од преполнувањето, електронски шок, и краток спој Постојат 4 Парчиња Против пролизгување на Силиконски Нозе На Дното на Полначот Станица,се Задржи Стабилен во Било која Површина, AC адаптер за полнење кабел е 1 метар, поудобно кога се става.Брзо полнење технологија, која брзо може да се наплаќаат 2 Arlo батерии во исто време, совршено се поклопува со 12 V AC адаптер, направи брзо полнење повеќе стабилен и брз, Две батерии може да биде целосно наполнета во околу 3 часа.Црвеното светло значи ПОЛНЕЊЕ, Сино светло значи дека е ПОДГОТВЕН/ ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА.Оваа Станица за Полнење компатибилен за Arlo Камера полнач за батерии Arlo Про.Адаптер Помине FCC УЛ Уверение. **Црвеното светло значи ПОЛНЕЊЕ, Сино светло значи дека е ПОДГОТВЕН/ ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА. **Оваа Батерија, полнач Изградена-во краток спој заштита со Автоматско Постојан Струја Контрола може да се Избегнат Несреќи како Електричен Шок и Краток спој. **Брза Дисипација на Топлина+Пламен Retardant ABS+Широк Напон Дизајн, НЕ Согорување и Повеќе Безбедноста : **Компатибилни Модели : Arlo Pro&Arlo Pro2&Arlo ОДИ&Arlo безбедност на Светло на Камерата Батерии. *НЕ расклопување или менување на функција на полначот *НЕ ставајте полначот во влажни влага или топла средина да се полни. *Полнење во местото на ладно,суво ,не-запалив. **Пакет Содржина : 1* Станица за Полнење 1* 12 V 1.5 ЕДЕН Адаптер 1* Прирачник за Корисникот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Програмабилни Целосна Функција PTZ Камера Control Panel.Encoders за поставки во голем менито на екранот.Посветен ф�

Премиум Квалитет, Доживотна Гаранција.CE Одобрено и Безбедност Увери.AC / DC Конектор за употреба во домот..

STK ENEL15 батерија полнач за Nikon D7100, D750, D7000, D7200, D810, D610, D800, D600, D800e, D810a, D500, 1 v1 Камери, MKEL15 Батеријата, МЗ25...

Up Start Замена на Батеријата AHDBT801 Полнач за Go Pro 60127537000 Камера.Во склопот трошоци вашиот резервни батерии, д

TELEISN 3Портен USB Полнење Центар за DJI Osmo Акција Камера, Батерија на Полнење и Складирање 2во1 Лесен за Полне�

Up Start Замена на Батеријата AHDBT801 Полнач за Go Pro Херој 7 HD Сребрена Камера.Во склопот трошоци вашиот резервн

Вклучува 4 пакет батерии и lcd полнач.Arlo заверена да "работи со Arlo".Компатибилен со Arlo модели VMC3030, VMK3200, VMS3130

Пакетот Вклучува : 1 x Leica SL (Typ 601) Mirrorless Дигитална Камера |1 x 72 Инчен ТешкиДолжност Tripod 1 x Професионални 160 LE

Nikon е светски лидер во дигитални слики, прецизни оптика и фото обработка на слика технологија и е глобал�

Висока Компатибилност : одговара за Panasonic CGAS007, CGAS007 A / 1 B, CGAS007 E, CGRS007 E, CGRS007 E / 1 B, DMWBCD10 камера батерија, ве мо

Производителот гаранција може да не се применува.Вклучува еден компатибилен smart технологијата дигитал�

NPFH50 Liion Батерија за Sony Cyber Shot DSCHX100 V, DSCHX200 V, Алфа DSLRA230, DSLRA290, DSLRA330, DSLRA380, DSLRA390 Дигитални Камери.Батеријата Сп

Пакет Детали : 3x Бренд Нова Батерија+Полнач за casio np150 Тип : Liion Батерија; Капацитет : 925 m Ah; Напон : 3.6 / 3.7 V; 24 �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Smart батерија полнач.Оваа станица за полнење може целосно да ја наполните до 10 празни батерии во околу 8 ч�

Пакетот Вклучува : 1x Ѕид Полначот (Без Батерија); 1x Автомобил Држачи за Кабел.AC 100 V240 V Полните Вашата Каме

БРЗО И ЕФИКАСНО ПОЛНЕЊЕ Истовремено полнење 2 Канон ЛПE6 N камера батерии.Компатибилен со Canon EOS 6 D Mark II, EOS

Компатибилен со : Sony NPFM50 NPFM70 NPFM90 NPFM55 H NPQM51 NPQM71 NPQM71 D NPQM91 NPQM91 D и Sony DSCF707 DSCF717 DSCF828 DSCR1 DSCS30 DSCs50 на унодц DSCS70 DSCS75 DS

Батерија Тип : Liion DC 4.2 V(макс) DC 3.6 V(значи).Капацитетот на батеријата : 10.9 Wh / 2950m Ah.Инфо Функција за Живот Инд

Висока Компатибилност : одговара за Canon ЛПE10 камера батерија, ве молиме осигурете се дека батеријата мод�

Кожатапријателски изглед.Брзо полнење, 2.5 H целосно наполнет.Мали димензии, лесно да се стави во еден ран

Scroll