Ново
MKOJU Бања Суета Складирање кутија Организатор Фармацевт Држачот за Toothpick, Памук Топки, Памук Брисеви, Шминка Сунѓери, Бања Соли, Ха

MKOJU Бања Суета Складирање кутија Организатор Фармацевт Држачот за Toothpick, Памук Топки, Памук Брисеви,

Достапност: Залиха
DEN 1864.80

Голем капацитет, може да се одржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети во исто време.Таа е направена од еколошки смола материјал, многу безбедно да се користи и на дебел материјал.На високо-квалитетни toothpick носителот додава боја и топлината на вашата домашна декорација.Класичен и едноставен изглед е различен од toothpick носителот на стариот дизајн.Многу погодни за употреба во соби, дневни соби, јадење соби и high-end прилики.Голем капацитет, може да се одржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети во исто време.Таа е направена од еколошки смола материјал, многу безбедно да се користи и на дебел материјал.На високо-квалитетни toothpick носителот додава боја и топлината на вашата домашна декорација.Класичен и едноставен изглед е различен од toothpick носителот на стариот дизајн.Многу погодни за употреба во соби, дневни соби, јадење соби и high-end прилики.Боја : злато + yellow Material : Resin Product големина на : 9.5*9.5*9.5 cm Package содржина : 1 * памук брис кутија(Не Вклучуваат чепкалки за заби).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

☮ 5" Кол, 6.75" Х ☮ 30oz капацитет ☮ Високоотпуштен порцелан, со сјајна глазура.Виновен Задоволства.Прослава

✅ Овој мајстор тегла qtip носителот додава совршен селски шарм на вашата бања,симпатична бронза бања дод

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ПРИЛОГ : симбол на гостопримството и пријателство, на Ананас Канистер со Капак е забава, wh

【Напредни Материјал】 Направен од висококвалитет акрилик материјал, тоа е здраво, еколошки, издржливи

Памук брис канистер направен од висококвалитетни керамички е издржлив, водоотпорен, отпорно на гребење

Прашина Доказ Памук Брис Носителот Сад складирање кутија со транспарентен капак може совршено да се ви

Голем капацитет, може да се одржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети во исто време.Таа

Едноставен за Складирање Чиста бела бања тегли, лесно се стави во / надвор.Оваа канистер е одлично за ск

Продавници памук топки, памук брисеви, чепкалки за заби, а други бања додатоци.Големина : 7 x 3.7 x 6.5 инчи.Па

4 оддел јасно шминка организатор направени од издржлив да се загрозиотпорни акрилик материјал.Направен

Поништуваат.Увезени.Предмет Тип : канистер.Објектот материјал : керамички.Објектот крај : полиран хром ф

ДОАЃА СО КАПАК Јасно акрилик сад украсени со капак ќе се спречи прашина, честички од внесување на шминк

Дизајн : Дрвени капак покрие дизајн може ефикасно да се спречи прашина и водоотпорен.Транспарентен козм

Пакет се вклучени : 1 Компјутер Акрилик Складирање Кутија (само кутија, и други нешта на сликата не се вкл

Тоа е лесен за лесно да се носат, погоден за патување употреба.Може да се користи за чување на памук брис

Направени На Притисок Калај.Прекрасни дрвени акценти.Канистер капаци се врзан за канистер за лесна при

УПОТРЕБА : Овој расклопување алатка е мала,корисна алатка дизајнирана да го отстрани и да го инсталират

3 Прегради за Складирање Дизајн : 3 одделни прегради дизајн значи дека имате три одделни прегради за ваши

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња qtip носителот со бамбус капак, секој еден е 3.46x3.11x2.83 инчен / 8.8x7.9x7.2 cm

Акрилик.У СЛОТ ДИЗАЈН јасно е дека можете да го најдете вашиот памук круга и У слот дизајн, погодно за пр

Материјал : шминка подлога контејнер е направен од дрво и акрил, квалитетни и издржливи.Бања складирање

Scroll