Ново
Акрилик Шминка Памук Круг Носителот, Luxspire Јасно Дијамант Шема Памук Влошки Организатор Сад Екранот Стојат Козметички Шминка Складирање Кутија со Капак - Јасно

Акрилик Шминка Памук Круг Носителот, Luxspire Јасно Дијамант Шема Памук Влошки Организатор Сад Екранот Стојат

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Акрилик.У СЛОТ ДИЗАЈН - јасно е дека можете да го најдете вашиот памук круга и У слот дизајн, погодно за преземање на памучна подлога излезе без отворање на капакот во секојдневна употреба, само го дофати надвор форма на "U" слот.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ - Направена од јасно засилен акрилик материјал, солидна рамка, издржливи во употреба.Лесно да се чисти.ДОАЃА СО КАПАК - Јасно акрилик сад украсени со капак ќе се спречи прашина, честички од внесување на шминка носителот и да ја задржите вашата шминка додатоци уредни и чисти.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР - памук круг носителот мерки 7.13" x 2.87" x 2.87" (18.1 x 7.3 x 7.3 cm), тоа не заземаат премногу простор и може да се сместат памук топки и cotoon круг да одржувате уредни и чисти.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Високо-одделение акрилик материјал, лесно да се чисти, да ги задржи вашите производи чисти во секое време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅ Овој мајстор тегла qtip носителот додава совршен селски шарм на вашата бања,симпатична бронза бања дод

LIDDED КАНИСТЕР : Аптека тегла со капак е совршен за одржување памук топки, псовети, памук брисеви, козметич

Направен во Шпанија.Продавници памук топки, памук брисеви, make up влошки, и други бања додатоци.Crackled Стакл

Дизајн : Дрвени капак покрие дизајн може ефикасно да се спречи прашина и водоотпорен.Транспарентен козм

Пакет се вклучени : 1 Компјутер Акрилик Складирање Кутија (само кутија, и други нешта на сликата не се вкл

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Ова гроздобер инспирирани од класичната канистер продавници потребни суе

Направени на квалитетот акрилик материјал, ликовната обработка, практичен дизајн за трајни и долг пери

3 Прегради за Складирање Дизајн : 3 одделни прегради дизајн значи дека имате три одделни прегради за ваши

Пластика.ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ : Совршен за чување на предмети на вашата бања контра, суета, салон,

Простор за заштеда : Памук Брис Сад во Тегла е во можност да се спаси повеќе простор за вас,што го прави в

[Лесен Пристап] : организаторот за памук брис е лесно достапен, памук брисеви излезе од долната страна на

Направени од висококвалитетни материјали, трајни, цврсти и издржливи, и имаат долг животен век.На дрвен

Погоден за спални соби, тоалет, канцеларии.Продавница за нега на кожата производи, козметика, шминка, но

Поништуваат.Увезени.Предмет Тип : канистер.Објектот материјал : керамички.Објектот крај : полиран хром ф

[4парче сет вклучува] висока шминка смена памук кутија : 7*18cm+ плоштадот : 8.8*7.9*7.2 см+ двевоедно оџакот : 7*18cm+

Прашина Доказ Памук Брис Носителот Сад складирање кутија со транспарентен капак може совршено да се ви

Голем капацитет, може да се одржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети во исто време.Таа

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона!.Материјал : Доломит.Димензии : 8"H x 5"Кол.Од современите да се а

Памук брис канистер направен од висококвалитетни керамички е издржлив, водоотпорен, отпорно на гребење

Теглите модел медиум транспарентен 2 L.Vivalto Медиум Транспарентен 2 L Cookie Тегла.Vivalto На производи од овој бр

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Овие елегантни канистер аптека тегли продавница потребни суета staples и обез

☮ 5" Кол, 6.75" Х ☮ 30oz капацитет ☮ Високоотпуштен порцелан, со сјајна глазура.Виновен Задоволства.Прослава

Убава и функционална,совршен за чување на памук брисеви, Qtips, памук топки и шминка влошки.Се користи за д

Едноставен за Складирање Чиста бела бања тегли, лесно се стави во / надвор.Оваа канистер е одлично за ск

【Напредни Материјал】 Направен од висококвалитет акрилик материјал, тоа е здраво, еколошки, издржливи

Scroll