Ново
К&К Ентериери 16040A-2 8 Инчен Бела Ребрести Керамички Lidded Канистер

К&К Ентериери 16040A-2 8 Инчен Бела Ребрести Керамички Lidded Канистер

Достапност: Залиха
DEN 1795.20

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона!.Материјал : Доломит.Димензии : 8"H x 5"Кол.Од современите да се антички, класични да еклектична, ќе се најде на правото предмети да се зголеми вашиот дом оркестарот.Украсете го вашиот дом со прекрасни украси кои се одразува на вашиот вкус и дизајн детали.Украсете го вашиот дом со стил!Од современите да се антички, класични да еклектична, ќе се најде на правото предмети да се зголеми вашиот дом оркестарот.Секое парче е внимателно дизајнирани со специјални детали.Украсете го вашиот дом со прекрасни украси кои се одразува на вашиот вкус и дизајн детали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дијаметар на 5.75 инчи може да се одржи неколку прибор.Стои на 6,5 инчи висок.Дел од Индустрискиот Luxe колекц

3 Прегради за Складирање Дизајн : 3 одделни прегради дизајн значи дека имате три одделни прегради за ваши

Направени На Притисок Калај.Прекрасни дрвени акценти.Канистер капаци се врзан за канистер за лесна при�

Дизајн : Дрвени капак покрие дизајн може ефикасно да се спречи прашина и водоотпорен.Транспарентен козм

[Материјал] Нашите производи се направени од густа пластика, со мазни рабови, безбедна и цврста.Шише кап�

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња qtip носителот со бамбус капак, секој еден е 3.46x3.11x2.83 инчен / 8.8x7.9x7.2 cm

Направени на квалитетот акрилик материјал, ликовната обработка, практичен дизајн за трајни и долг пери�

Поништуваат.Увезени.Предмет Тип : канистер.Објектот материјал : керамички.Објектот крај : полиран хром ф

Тоа е лесен за лесно да се носат, погоден за патување употреба.Може да се користи за чување на памук брис�

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Ова гроздобер инспирирани од класичната канистер продавници потребни суе�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ПРИЛОГ : симбол на гостопримството и пријателство, на Ананас Канистер со Капак е забава, wh

Едноставен за Складирање Чиста бела бања тегли, лесно се стави во / надвор.Оваа канистер е одлично за ск

4 оддел јасно шминка организатор направени од издржлив да се загрозиотпорни акрилик материјал.Направен

Убава и функционална,совршен за чување на памук брисеви, Qtips, памук топки и шминка влошки.Се користи за д�

спајс тегла Тоа може да се користи за чување на чепкалки за заби, бонбони, додатоци и некои мали предмети

LIDDED КАНИСТЕР : Аптека тегла со капак е совршен за одржување памук топки, псовети, памук брисеви, козметич

Голем капацитет, може да се одржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети во исто време.Таа

ДОАЃА СО КАПАК Јасно акрилик сад украсени со капак ќе се спречи прашина, честички од внесување на шминк�

Логовите се полира.На ЕВА круг и носатотпорни, внатрешниот прстен е со фиксен и не му наштети на монети.В

✅ Овој мајстор тегла qtip носителот додава совршен селски шарм на вашата бања,симпатична бронза бања дод�

Направени од висококвалитетни материјали, трајни, цврсти и издржливи, и имаат долг животен век.На дрвен�

Направен во Шпанија.Продавници памук топки, памук брисеви, make up влошки, и други бања додатоци.Crackled Стакл�

Тоа е голем плус на секое дом, канцеларија или библиотека за да додадете нов малку класа и старите свет с

Пластика.ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ : Совршен за чување на предмети на вашата бања контра, суета, салон, �

Пакет се вклучени : 1 Компјутер Акрилик Складирање Кутија (само кутија, и други нешта на сликата не се вкл

[Единствена бразда дизајн] Постојат 3 чување на кутии во вкупниот број, со 3 капаци.Две на чување на кутии

Погоден за спални соби, тоалет, канцеларии.Продавница за нега на кожата производи, козметика, шминка, но�

Scroll