Ново
EEQEMG Бања Суета Складирање Кутија Организатор Фармацевт Држачот за Toothpick, Памук Топки, Памук Брисеви, Шминка Сунѓери, Бања Соли, Ха

EEQEMG Бања Суета Складирање Кутија Организатор Фармацевт Држачот за Toothpick, Памук Топки, Памук Брисеви,

Достапност: Залиха
DEN 1885.68

Голем капацитет, може да се одржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети во исто време.Таа е направена од еколошки смола материјал, многу безбедно да се користи и на дебел материјал.На високо-квалитетни toothpick носителот додава боја и топлината на вашата домашна декорација.Класичен и едноставен изглед е различен од toothpick носителот на стариот дизајн.Многу погодни за употреба во соби, дневни соби, јадење соби и high-end прилики.Голем капацитет, може да се одржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети во исто време.Таа е направена од еколошки смола материјал, многу безбедно да се користи и на дебел материјал.На високо-квалитетни toothpick носителот додава боја и топлината на вашата домашна декорација.Класичен и едноставен изглед е различен од toothpick носителот на стариот дизајн.Многу погодни за употреба во соби, дневни соби, јадење соби и high-end прилики.Боја : злато + yellow Material : Resin Product големина на : 9.5*9.5*9.5 cm Package содржина : 1 * памук брис кутија(Не Вклучуваат чепкалки за заби)Пакетот Вклучува : 1 x Ткиво Кутија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња qtip носителот со бамбус капак, секој еден е 3.46x3.11x2.83 инчен / 8.8x7.9x7.2 cm

Дијаметар на 5.75 инчи може да се одржи неколку прибор.Стои на 6,5 инчи висок.Дел од Индустрискиот Luxe колекц

[Единствена бразда дизајн] Постојат 3 чување на кутии во вкупниот број, со 3 капаци.Две на чување на кутии

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Ова гроздобер инспирирани од класичната канистер продавници потребни суе�

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Овие елегантни канистер аптека тегли продавница потребни суета staples и обез

Поништуваат.Увезени.Предмет Тип : канистер.Објектот материјал : керамички.Објектот крај : полиран хром ф

Теглите модел медиум транспарентен 2 L.Vivalto Медиум Транспарентен 2 L Cookie Тегла.Vivalto На производи од овој бр

Да ја заштедите меморијата и да ја задржите организирани.Тоа може да биде поставен на вашиот контра врв�

Продавници памук топки, памук брисеви, чепкалки за заби, а други бања додатоци.Големина : 7 x 3.7 x 6.5 инчи.Па�

Прашина Доказ Памук Брис Носителот Сад складирање кутија со транспарентен капак може совршено да се ви

Лесно да се чисти со вода.Уникатен дизајн и лесна тежина за лесен за ракување и пакување.Одличен произво

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ПРИЛОГ : симбол на гостопримството и пријателство, на Ананас Канистер со Капак е забава, wh

[Материјал] Нашите производи се направени од густа пластика, со мазни рабови, безбедна и цврста.Шише кап�

Едноставен за Складирање Чиста бела бања тегли, лесно се стави во / надвор.Оваа канистер е одлично за ск

Направени на квалитетот акрилик материјал, ликовната обработка, практичен дизајн за трајни и долг пери�

Памук брис канистер направен од висококвалитетни керамички е издржлив, водоотпорен, отпорно на гребење

Простор за заштеда : Памук Брис Сад во Тегла е во можност да се спаси повеќе простор за вас,што го прави в�

✅ Овој мајстор тегла qtip носителот додава совршен селски шарм на вашата бања,симпатична бронза бања дод�

ДОАЃА СО КАПАК Јасно акрилик сад украсени со капак ќе се спречи прашина, честички од внесување на шминк�

спајс тегла Тоа може да се користи за чување на чепкалки за заби, бонбони, додатоци и некои мали предмети

Направен во Шпанија.Продавници памук топки, памук брисеви, make up влошки, и други бања додатоци.Crackled Стакл�

[4парче сет вклучува] висока шминка смена памук кутија : 7*18cm+ плоштадот : 8.8*7.9*7.2 см+ двевоедно оџакот : 7*18cm+

Направени На Притисок Калај.Прекрасни дрвени акценти.Канистер капаци се врзан за канистер за лесна при�

【Напредни Материјал】 Направен од висококвалитет акрилик материјал, тоа е здраво, еколошки, издржливи �

Убава и функционална,совршен за чување на памук брисеви, Qtips, памук топки и шминка влошки.Се користи за д�

Дизајн : Дрвени капак покрие дизајн може ефикасно да се спречи прашина и водоотпорен.Транспарентен козм

LIDDED КАНИСТЕР : Аптека тегла со капак е совршен за одржување памук топки, псовети, памук брисеви, козметич

Пакет се вклучени : 1 Компјутер Акрилик Складирање Кутија (само кутија, и други нешта на сликата не се вкл

Scroll