Ново
Недела Попладне Детска Забава Кофа Шапка

Недела Попладне Детска Забава Кофа Шапка

Достапност: Залиха
DEN 381.84

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Само. 2 1/2 инчи флексибилни надолу-скатен гребенот со floatable пена јадро.UPF 50+ Certified сонцето Оценка (mesh отвори Не номинална).Стратешки мрежа вентилација панели на децата и младите големини.Водоотпорен/дамка отпорни.Пакети станот за патување.Едноставен капа за деца' едноставна потреби.Crushable, floatable, вода и отпорни на дамки, отстранлив, дише, и-oh yeah-симпатична.Тие дури и не мора да се знае тоа е сонце заштитни, но ќе има мир на умот.Со својата go-насекаде дизајн, децата не ги забораваат забава кофа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

95% Полиестер, 5% Spandex.Високо Квалитетен Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex, Меки И Удобни Ткаенина, ДвојноLayer Д�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Слама.Слама+Полиестер.Еластична затворање.Рака Мие Само ◆Висок квалитет, мека, модерен, се вклопува во �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Опремени затворање ГОЛЕМИНАТА ЗАБЕЛЕШКА Оваа капа работи мали.Ве молиме цел 1 големина ПОГОЛЕМА отколк�

100% Памук.Плоштад Класичен Прстен затворање.СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН со ХЕТ Детален ЏекОФенер Везени на пр�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Увезени.Faux Крзно ★ Руската Ushanka Автентичен капа со значка (може да се отстрани) се носи од страна на војн

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Неструктурирани.Ниска.Кука и јамка.На неструктурирани верзија на нашат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Кука и Јамка затворање.Машин�

Полиестер,Памук.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : Памук,Полиестер.ГОЛЕМИНА : Две Големина за избор,која одговара

75% Полиестер, 12% Viscose, 9% Памук, 4% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само 6 панел XFit Flexfit.Средна т�

100% Полиестер.МАТЕРИЈАЛ : Нашето бебе зимска шапка е направен од висок квалитет на Полиестер.Топло и кожа

100% Полиестер.Рака Мие Само 【Големина】 Една Големина Одговара На Сите,Добра Еластичност, Растеглив Да С

Кожа,Крзно.Увезени.Рака Мие Само.КАРАКТЕРИСТИКИ : секоја удобност и пристоен Шапка.Тоа во комбинација т�

Scroll