Ново
Faddare Божиќ Капи Црвено Дедо мраз Капи Мека Божиќ Партија Материјали Божиќ Шапка Празник Шапка(Големина:54cm)

Faddare Божиќ Капи Црвено Дедо мраз Капи Мека Божиќ Партија Материјали Божиќ Шапка Празник Шапка(Големина:54cm)

Достапност: Залиха
DEN 143.76

Божиќ Декоративни Шапка : Прекрасни Дедо Мраз шапка и да создадете пријатна и интересна атмосфера.За Божиќ, Нова Година, свечена партија, cosplay или костим додаток за керол пеење, промоција, на годишната церемонија, активности на заедницата, фаза на изведба, празник партија, итн.Мек Материјал : Направен од кадифен со супер мека површина и лагер, нема да исчезнат или нишка off.Универзален : Божиќ капи додадете моменти на вашиот Божиќ слика пукаат.Дедо Мраз шапка е совршен за повеќето жени и мажи.Топла Божиќ Ден : Дури и ако се случува на снежните ден.Уживање во една прекрасна и пријатна Нова Година.Божиќ Подарок : Одличен подарок за пријателите и за семејството.Убав Божиќ подароци за изненадување на децата и на гостите.Божиќ Декоративни Шапка : Прекрасни Дедо Мраз шапка и да создадете пријатна и интересна атмосфера.За Божиќ, Нова Година, свечена партија, cosplay или костим додаток за керол пеење, промоција, на годишната церемонија, активности на заедницата, фаза на изведба, празник партија, итн.Мек Материјал : Направен од кадифен со супер мека површина и лагер, нема да исчезнат или нишка off.Топла Божиќ Ден : Дури и ако се случува на снежните ден.Уживање во една прекрасна и пријатна Нова Година.Универзален : Божиќ капи додадете моменти на вашиот Божиќ слика пукаат.Дедо Мраз шапка е совршен за повеќето жени и мажи.Божиќ Подарок : Одличен подарок за пријателите и за семејството.Убав Божиќ подароци за изненадување на децата и на гостите.Спецификации : Тип : Возрасни, Children Material : Plush Color : Red Size(W*H) : About Adult : 33x45cm/12.99x17.72inch, Обемот на Главата : 64cm/25.2 inch Children : 29x40cm/11.42x15.75inch, Обемот на Главата : 54cm/21.26 inch Package се Вклучени : 1pc x Божиќ Hat Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Памук,Решетката Ткаенина.Материјал : 63%памук,37% Terylene, трајни, мазен и лесен, тоа нема да боли вашите мали д

ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBERCAP00176 DESCRIPTIONPoly Cone Наредени Капа.БОЈА FINISHBlack.MATERIALPhenolic.ЗАТВОРАЊЕ TYPEScrew Тема.Qorpak КАП

Дупка со дијаметар : околу 6 mm / 0.24 инч.Внатрешниот дијаметар на шише капаче : за 25 mm / 1 инч.Висина : Околу

100% Полиестер.Висок Квалитет на Ткаенини : Направен од висококвалитет на полиестер ткаенини за да се обе

♥ ПРЕКРАСНА БОЖИЌ ПОДАРОЦИ : Божиќ капи шапка е совршен за повеќето Возрасни,Жените и Мажите.Одличен по

Chefskin Деца Готвач Белата Капа со Прилагодливи Затворање Прилагодливи.Chefskin Деца Готвач Белата Капа со Пр

Пакетот вклучува 9 капи и 2 круни во 11 различни стилови, 9 обоените волнени топчиња.Можете да симпатична н

Ја апсорбира потта поставата го прави удобен за носење и да не ти е срам кога ќе се земе шапка off.Ќе се чув

Најдобар Дизајн : новина елф шапка дизајн, со популарни црвена и зелена појавување со зелена pompom.Постои

✔ СТИЛСКИ ПАРТИЈА УСЛУГИ да ги искористи другите " внимание, го прослават со своите најблиски со овој hea

Пакет содржина : ќе добиете 4 парчиња дебели Божиќ капи, големината на шапка е 42 x 32 см, гребенот на шапка е

100% Полиестер.Материјал : Нашата Капи Се Направени На Квалитетот Кадифен, Кои Се Многу Меки И Имаат Добро

♥Персоналните Божиќ Шапка : со различен стил за да изберете од, и било името може да се прилагоди, до 10 зн

Материјал Опис 100% Полиестер.Инструкции За Перење РакаМијат И Во МашинаИзми, Пеглање На Ниска Температу

Божиќ шапка е совршен за повеќето возрасни,жените и мажите, тоа е одличен подарок за пријателите и за се

Даниел Cormier Потпишан UFC Сива Обука да се Борат Ракавица W / ДОКАЗ 100% Автентични Autograph.Сертификат за Автент

Scroll