Ново
HONGTAO Куче Капи Мачка Шапка Sunhat со Шари Решетката Ткаенина за Мали Средни Сонцето Капа Милениче Производи(Црна S)

HONGTAO Куче Капи Мачка Шапка Sunhat со Шари Решетката Ткаенина за Мали Средни Сонцето Капа Милениче Производи(Црна

Достапност: Залиха
DEN 108.00

Памук,Решетката Ткаенина.Материјал : 63%памук,37% Terylene, трајни, мазен и лесен, тоа нема да боли вашите мали домашни миленици.Со две дупки на врвот, дише и удобно.Симпатична и модни куче капа за вашето кученце.Посебни капа за да се направи вашето куче уникатна и привлечна.Пакетот Вклучува : 1 компјутер Милениче Sunhat.Услуги на клиентите : Со HONGTAO, ти си преземање на никаков ризик со купувањето.Само кажи ни какви прашања имате и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Ве молиме да проверите на нашата storefront за повеќе производи и други договори кои се на чекање за вас!.Боја : Како на сликата show Style : Casual Gender : Unisex Package Вклучува : 1pcx Милениче Sunhat Material : 63%памук,37% Terylene Suitable за : мали средни.големо куче, cat Make вашето домашно милениче повеќе прекрасна!Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, вистинската боја на предмети може да се разликува малку од горенаведените слики.Сите димензии се мери со рака, не може да биде малку deviations Thanks за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

♥Персоналните Божиќ Шапка : со различен стил за да изберете од, и било името може да се прилагоди, до 10 зн

100% Полиестер.Висок Квалитет на Ткаенини : Направен од висококвалитет на полиестер ткаенини за да се обе

100% Полиестер.Материјал : Полиестер.Дедо мраз Шапка Големина : M12x16in S10x14in, Тоа Е Доволно Голема За Возрасни

✔ СТИЛСКИ ПАРТИЈА УСЛУГИ да ги искористи другите " внимание, го прослават со своите најблиски со овој hea

[додаток структура] Божиќ капа + Sequin (зелен неплетени Божиќ капа, Sequin е црвено; црвениот неплетени Божиќ к

Квалитет на материјалот : куче капи се направени на квалитетот полиестер со меки покривачки, издржливи

Производ перформанси : 100% полиестер, Тој е направен од висококвалитет кадифен ткаенина за да се обезбед

ФРЛАЊЕ НА ЕРГЕНСКА ЗАБАВА ИЛИ ТРЕБА СОВРШЕН GROOMSMAN ПОДАРОК?Тогаш дефинитивно треба на овие!Овие совршен

Дупка со дијаметар : околу 6 mm / 0.24 инч.Внатрешниот дијаметар на шише капаче : за 25 mm / 1 инч.Висина : Околу

ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBERCAP00176 DESCRIPTIONPoly Cone Наредени Капа.БОЈА FINISHBlack.MATERIALPhenolic.ЗАТВОРАЊЕ TYPEScrew Тема.Qorpak КАП

♥ ПРЕКРАСНА БОЖИЌ ПОДАРОЦИ : Божиќ капи шапка е совршен за повеќето Возрасни,Жените и Мажите.Одличен по

(√) ГОЛЕМО КУЧЕ РОДЕНДЕН ПОДАРОЦИ ПАРТИЈА УСЛУГИ Добиете вашето куче роденденска прослава почна со ова

Ја апсорбира потта поставата го прави удобен за носење и да не ти е срам кога ќе се земе шапка off.Ќе се чув

Предвремени затворање.Полиестер пена фронт со мрежа назад 5 панел.Круна 3.75", Бил должина 3 1 / 8".Брзо назад.

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена, Забрзан Логис

Оваа капа може да ја спречи сонце и дожд кога ќе се земе вашето домашно милениче надвор.Мека поместена д

Платно,Оксфорд Ткаенина,Најлон.На висококвалитетни Оксфорд ткаенина е издржлив и носатотпорни, дише и

100% Полиестер.Прилагодливи затворање.Машина За Миење.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Нашата турција капа е изработена

Божиќ шапка е совршен за повеќето возрасни,жените и мажите, тоа е одличен подарок за пријателите и за се

Категорија; Autographed Капи.Алекс Родригез 2004 Година Потпишан NY Yankees All Star Игра Шапка MLB Заверена Holo Авто Ако е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Платно,Памук.Еластична затворање.Маш

Креативни ноќта на Вештерките милениче шапка : единствена лилјак милениче шапка ќе го направат вашиот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; Autographed Олимписки Капи и шапки.USAIN Г

Она што може да се добијат : постојат 6 парчиња на ноќта на Вештерките мини вештерка капи, 6 парчиња на мин

Scroll