Ново
Anniston Куче Капа, Кул Миленичиња Куче Шлем Ослободување Капа Мека Поместена за Безбедност на Шапка Кутре Сонцето Дожд Заштита за Вашето домашно Милениче Куче Мали, С?

Anniston Куче Капа, Кул Миленичиња Куче Шлем Ослободување Капа Мека Поместена за Безбедност на Шапка Кутре

Достапност: Залиха
DEN 383.76

Оваа капа може да ја спречи сонце и дожд кога ќе се земе вашето домашно милениче надвор.Мека поместена дизајн, тоа е тампон ефект кога вашето домашно милениче е главата е хит.Тоа го прави вашето домашно милениче да изгледаат кул и повеќе симпатична.Вашиот крзно Пријател никогаш нема да е здодевно : Тие ќе бидат вашето домашно милениче омилени - тоа е најдобро за различни прилики : од забава затворен активности на отворено со вашето куче, да им помогне на вашето домашно милениче да се чувствуваат посреќно и поздраво.Нашата Гаранција : Ако постои некој од нашите производи кои се водат за исчезнати, скршени или не успее, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе им обезбеди замена или целосна наплата за вас.Спецификации : Оваа капа може да ја спречи сонце и дожд кога ќе се земе вашето домашно милениче надвор.Мека поместена дизајн, тоа е тампон ефект кога вашето домашно милениче е главата е хит.Тоа го прави вашето домашно милениче да изгледаат кул и повеќе симпатична.Тип : Пет Шлем Материјал : ABS Пластика Карактеристики : Сонцето/Дожд Заштита, Изградена-во Подлога, Пет Снабдување Големина Детали [Нашите Големина S] Дијаметар : 4" (Прибл.) [Нашите Големина M] Дијаметар : 5" (Прибл.) [Нашите Големина L] Дијаметар : 6" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Шлем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

(√) ГОЛЕМО КУЧЕ РОДЕНДЕН ПОДАРОЦИ ПАРТИЈА УСЛУГИ Добиете вашето куче роденденска прослава почна со ова

Пакетот вклучува 9 капи и 2 круни во 11 различни стилови, 9 обоените волнени топчиња.Можете да симпатична н

Кадифен ткаенина.Увезени.Машина За Миење.Кадифен Божиќ Дедо Мраз Шапка Големина : 23.62" (W) X 15.7" (H), Божиќ Ка

Рака Мие Само ????УДОБНО ГОЛЕМИНА : 2 Buc надгради големина : 12.617.7 инчен(wh), која одговара на повеќето луѓе е г

Категорија; Autographed Капи.Алекс Родригез 2004 Година Потпишан NY Yankees All Star Игра Шапка MLB Заверена Holo Авто Ако е

Предвремени затворање.Полиестер пена фронт со мрежа назад 5 панел.Круна 3.75", Бил должина 3 1 / 8".Брзо назад.

Прекрасен Божиќ Подарок : Божиќ дедо мраз капи е убаво атмосфера во Божиќ,17.72 X 20.47 во(W) *13.78(H) инчен за пове

Даниел Cormier Потпишан UFC Сива Обука да се Борат Ракавица W / ДОКАЗ 100% Автентични Autograph.Сертификат за Автент

✔ СТИЛСКИ ПАРТИЈА УСЛУГИ да ги искористи другите " внимание, го прослават со своите најблиски со овој hea

Ја апсорбира потта поставата го прави удобен за носење и да не ти е срам кога ќе се земе шапка off.Ќе се чув

Предвремени затворање.Полиестер пена фронт со мрежа назад 5 панел.Круна 3.75", Бил должина 3 1 / 8".Брзо назад.

Приспособливи за да ги задоволи вашите специфични апликација барања.Се елиминира фрлаат на високата вр

Квалитет на материјалот : куче капи се направени на квалитетот полиестер со меки покривачки, издржливи

Одлично за рачно изработени занаетчиски, играчки, домот и декорација на децата училиште училница занае

Она што може да се добијат : постојат 6 парчиња на ноќта на Вештерките мини вештерка капи, 6 парчиња на мин

Scroll