Ново
Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Royale Делукс Pfaff Креативни Сензација Визија итн, Шиење и Везови Машина Големиот Сон Величествен 14x13.8 инче

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Royale Делукс Pfaff Креативни Сензација Визија

Достапност: Залиха
DEN 878.40

Оваа обрачот е компатибилен со Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Royale Делукс Pfaff Креативни Сензација Про II Визија 5.5 5.0 Перформанси и сл., Шиење и Везови Машина.Други компатибилни машини, ве молиме проверете ја вашата машина рачно.Шие Техника везови машина карики се точни и силна.Јасни обележја на карики за лесно наоѓање.Прилагодливи метална завртка на обрачот ви помогне да се стега широк спектар на ткаенина цврсто.Се користи како совршена замена на старите карики или имаат дополнителни карики да се забрза вашиот везови проекти.Карактеристики На Производот. 1. Шие Техника везови карики се точни и силна. 2. Јасни обележја на карики за лесно наоѓање. 3.Систем на заклучување на обрачот ви помогне да се стега широк спектар на ткаенина цврсто. 4. Се користи како совршена замена на старите карики или имаат дополнителни карики да се забрза вашиот везови проекти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјали : Дрво, тоа е заштита на Животната средина.Забелешка : Овој објект не е погоден за редовно вез

Вез Обрачот Брат Машина за Шиење 4pcs за Везови Машина PC6500, PC8200, PC8500, PC8500 D, PE700, PE700 II, PE750, PE750 D, PE770, PE800, Innovis 1000

Најголемиот дел трговија на Големо : Доаѓа со 16 парчиња 3 инчи (8 cm) везени карики.Материјал : вез кругови с

Се реализира прекрасен преминалбод и занает, што се користи за поголем вез, шиење, crossdбод, везови, silks сли

Жакард Свила Обрачот.Пакет од 3 Може да биде персонализирана со бои бои ткаенина маркери.Овие се Протег

Faux ClipЗа Нос Прстен 24g 925 Sterling Silver Не Пирсинг Потребни♥ Оваа прилагодливи носот прстен е направен од 925 Ф

* Погоден за изведување на наставата Деца, деца, возрасни, почетници, итн Материјал : Бамбус, тоа е заштит

Карики за Брат SE270 D Везови Машина.Исто Така, ќе работат со SE 350 За Користење Со : SE270 D, Innovís 500 D, ЈП270 D, ЈП300 S,

〠ИДЕАЛЕН FRAMEã€' : вез венец е мал во големина, лесно да се соберат и расклопување, лесен за употреба и ч

Вредни Сет : Доаѓаат со 6 Парчиња Везови Обрачот и 15 Игли, многу ефективни за вас 6 Парчиња Везови Карики :

МАТЕРИЈАЛ разноврсна стегинаправен од бакар, издржливи и долготрајни.Висинаприбл 5.51 инчи / 14 cm; максима

* Исто така одличен подарок за лукав лице во семејството или почетник Практичен и удобен Совршен за сите

Пакетот Вклучува : 16 КОМПЈУТЕРИ бамбус везови карики.Повеќе Големината Избор : 4 Инчи, 5 инчен, 7 инчни, 8 ин

Scroll