Ново
Валентино Кеси со Марио Валентино Antoinette

Валентино Кеси со Марио Валентино Antoinette

Достапност: Залиха
DEN 11169.60

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

КАРМИН СЛУЧАЈ ГОЛЕМИНА : Само 50g, лесен и лесно се стави во рачна ташна 3.7x0.8x2.7, совршен за да се одржи цевк�

4.5 g / 0.16 НИ ОЗ Остане убава додека брзаат на работа, салата или прави шопинг во суптилни голи нијанси или �

Мазна : Кармин создателот габи, внатрешниот ѕид е полиран и сјајна, и кармин е повеќе сјајна и мазна.Тоа с

★Лесна Апликација : Кармин организатор усна сјај, Убавина Лична Нега Шминка Усна Шминка Усна Сјај Темно

✔ШИК ДИЗАЈН : Чисти, елегантни линии и облини се направи овој прекрасен прилог на вашиот салон врвот.Ком

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Различни бои : Вкупно 15 бои, секоја од различни кармин е лесно да се по�

JLP722 Хера.За комбинираат превозот, само додадете $0.37 за секоја дополнителна боја.Ќе заштедите многу прев�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мек�

【ХИДРАТ И НЕГУВААТ ВАШИТЕ УСНИ】 Кадифена, крем формула обезбедува хидратација, богата боја и висока п�

Земја на потекло е од Франција.Објектот Пакет Должина : 7.8 сантиметри.Објектот Пакет Ширина : 2.4 cm.Објекто

NYX Козметика, козметички Производи, Козметички Производи, За Усни и Очи и Лице.NYX Путер Кармин BLS11 тасев б�

ДОЛГОТРАЈНИ & НАВЛАЖНУВАЧКИ : Овој крем кармин има лесен и хидратантен формула за долготраен, влагабога�

КАРМИН СЛУЧАЈ ГОЛЕМИНА : Само 50g, лесен и лесно се стави во рачна ташна 3.7x0.8x2.7, совршен за да се одржи цевк�

Случај Големина : 2.7x0.8x3.7 (L X W X H), Тоа Трае До 3pcs Кармини Или Усна Glosses.Се Истакна : Должината Треба Помалку �

ПРОФЕСИОНАЛНИ КАРМИН АЛАТКА за ПРАВЕЊЕ : Ова е практичен DIY кармин мувла, погоден за професионална и лич�

Интензивно се пигментирани.Гел крем се чувствува флексибилни, никогаш не се здрвени.Не леплива или вулг

【Chapstick Носителот】Секој кармин balm носителот keychain е направен од висококвалитет neoprene материјал, и удобен

Интензивно се пигментирани.Гел крем се чувствува флексибилни, никогаш не се здрвени.Не леплива или вулг

【3 Вкусови】 Различни вкусови се : алое вера, праски и Грозје, riched со витамин Е, кој носи повеќе влага и де�

Траен и не е лесно да избледи : мазна и мазна кога се применува, еднаква боја, по пријава, не ја менуваат б�

На бестежин течни мат кармин со прецизност совет дека линии и полни усни во еден удар.Исполнет со буквар

трае и до 8 часа.крем, удобно, несушење формула.нега на кожата состојки влогови на усните.Опис на произво�

Траен и не е лесно да избледи : мазна и мазна кога се применува, еднаква боја, по пријава, не ја менуваат б�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мек�

Општи Времето за Испорака е 1015 Дена.Направени во САД или Увезуваат.црн петок се занимава ◆Долготрајни т

Големина : 9.5x2x7 см / 3.7x0.8x2.7, мала тежина, лесно да се стави во вашиот Satchel или Crossbody Торба.Материјал : направ�

Течен Кармин Шминка Сет : Нашата мат кармин ви помогне да се создаде атрактивна мазна мат ефекти од свет�

1 Тоа е лесно за секоја различна боја на усните.Покажете ја вашата различни убави усни.Вклучувајќи ги и н

Scroll