Ново
bkr Голема Мазен Тен Бакнеж Комплет - 32 оз - Lip Balm Шише за Вода за Полнење - Стакло Шише за Вода - Париз Вода Balm - машина за миење Садови Безбедно - Отстранлив Силикони Рак?

bkr Голема Мазен Тен Бакнеж Комплет - 32 оз - Lip Balm Шише за Вода за Полнење - Стакло Шише за Вода - Париз

Достапност: Залиха
DEN 479.76

БЕСКРАЈНО REFILLABLE ШИШЕ, REPLENISHABLE BALM - ги Задоволат вашите шише за вода soulmate.На lip balm достапност значи дека веќе не мора да се оди на маратон лови за изгубени lip balm во вашиот дно кеса.Нашиот патентиран 32 оз lip balm шише за вода е вашиот најголем изненадувачки најдоброто нешто што некогаш.ВАШИОТ ХИДРАТАЦИЈА од СУШТИНСКО значење - Нашите ултра-хидратантен Lip Balm, Париз Вода Balm, купени на врвот на вашата Голема bkr шише.Оригиналниот стаклено шише за вода и крајната решение за еднократна употреба пластични шишиња.bkr е вашата дневна хидратација навика во чиста, бистра вода шише дека е доволно издржливи за да се справи со ништо живот фрла во вас.ДОЛГОТРАЈНИ УСНА ЗАШТИТА - Користење насекаде, во секое време, денот или ноќта.Нашите чисти, вегетаријанци, суровост-слободен сјајни усни третман е направен од комерцијален комплекс на роза, алги и се од суштинско значење biolipids со светлина, природни француски зголеми мирис.ЧИСТА ИСКУСТВО - На lip balm е лесно пренослив и replenishable, така што може да се прибере на и надвор да се фрли вашиот bkr во машина за миење на садови и фрли вашиот balm во џеб или торба.Нашата 100% машина за миење садови безбедно стаклени шишиња со вода се одржи без мириси, се инертни, и природно BPA-free, па вашиот хидратација никогаш не е обележана со остатоци, дамки, или истекување.КУЛТОТ ОМИЛЕНИ - bkr е еден магичен акумулација на мали детали кои заедно се чувствуваат како луксуз.Тоа е како совршен т-маица на шишиња со вода.Тоа е мека и убава, тоа се чувствува во право и се вклопува во право, вие сакате во секоја боја, тоа е напор, не можете да помогне, но тоа го сакаат, и станува продолжување на вас.Првиот некогаш Lip Balm Шише за Вода и светиот грал хидратантен lip balm.bkr е основана врз премисата дека внатрешната и надворешната убавина се поврзани, и хидратација е основа и од двете.Нашите bkr шишиња со вода сите бакнеж-kitted со нашите lip balm ќе стане вашиот следен повеќето богатство bkr пронајдок.Секој Lip Balm Шише за Вода "Бакнеж Комплет" вклучува еден bkr стаклено шише за вода заврши со оригиналниот капа, еден Париз Вода Balm Компактен, и еден Обичај Компактен Капа.На balm не се намести на својата компактниот капа и лесно може да се отстранат или да се дополнува.Bkr е крајната хидратација внатре и надвор од суштинско значење со пристап до се што ви треба во животот, право на вашите прсти.На Бакнеж за Полнење е неверојатно за патување, на-на-go, на вашиот ноќната, во салата, со што секогаш.Магично, balm е секогаш на дофат, усните се конечно мека, и умови се буквално разнесени.Како да го користите : 1) се Држат во компактен од напред-назад, 2) Подигнете го капакот за да избришете вашиот Париз Вода Balm од вашиот компактен сад, 3) да се Отстрани компактен капа од назад до напред.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : 30g.Пакет се вклучени : 2 buc x Вакум Шише.Ова е вакуум колба, на дното е активен, којашто треба да б�

Тие се сигурни да се биде добредојдена прилог на сите козметика или етерични масла,ентузијаст, патникот

Направен од висок квалитет на стакло и пластика, материјал, издржлив и носатотпорни.Транспарентен диза�

【ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ】Капацитет : 80g / 80ml / 2.7 оз; Димензии : 54*65mm(D*H); Материјал : Алуминиум Легура 【ВИСОК КВ�

Тоа е еден вид замена за youf семејство.Материјал : ПП Пластика.Капацитет : 25ml (1oz) / 50мл (2oz) 25ml Големина : при�

100 Пакет 0.25 Унца Црна Двоен Ѕид Бела Тегла со Завртката на Капакот.Jar се справува со топла и ладна материј

Материјал : ЈП Пластични шишиња+Пластични ролери топката и капак.Капацитет : 50мл / 1.69 fl мл.Пакет : 4 Pcs.Напр�

Карактеристики Црна Роза дизајн, направен од високо лесни Смола со отстранлив капак украсени.Потоплите

По употребата, не заборавајте да ги покрие пенкало.Лесен за пополнување, лесно да се носат.Ве молиме поп�

Мерења : Висина 2.90" x Дијаметар 2.36".Стаклото е идеален за вашиот омилен нафта мешавина, струже, креми, или

Игла млазницата дизајн, лесно да се капе и инјектираат течност.Секое шише доаѓа со свој пресврт врвот , л

Произведено ВО САД Moy Природни Лаборатории 4 мл.НЕ ПРОТЕКУВАЊЕ BPA FREE 4 УНЦА празни патување сад spout врвот х

TSA Патување Size 8 Унца Шише.Гнојтоп, заврткана капи, го прави лесно да издава содржина.Јасно Шишиња, така ш�

Капацитет : 20ml, 30ml, 60ml за вашиот избор; Боја : проѕирна; Пакетот вклучува : 3 парчиња.Направен од стакло, нем

Мерења : Висина 1.50" x Дијаметар 2.33".Црна домашно МИЛЕНИЧЕ е нетранспарентно.Супериорен опција за чување

Материјал : Пластика; Капацитет 250ml / 8.4 оз; Големина : 67x67x104mm; Боја : зелена, кафена и јасно 3color за вашиот из�

Одличен Материјал : Празно шише е изработен од ABS материјал, еколошки, безбедно, без мирис, и безопасно.Му

Мултифункционален спреј шишиња може да помогне да се меша козметички лице крем за коса, навлажнувачки с

Вклучува 6 4 мл Кобалт Сина Стаклени Тегли со Златни Метални Капаци и 6 4 мл Кобалт Сина Стаклени Тегли со

Ноктите пенкала се направени од пластика, безбедно да се примени.Секој празен помине масло пен се дизај�

Она што Ќе Добиете : 21 парчиња празни бонбони цевки и 21 парчиња гел plug тапа.Капацитет : 8 ML / 0.27 Оз, Refillable и о

Scroll