Ново
[75 Пак] Пекарница Кеси со Прозорец - 1 lb (16 мл) Кафена Kraft Хартиена Кеса Калај се Врзуваат за Заклучување на Затворање, Мали Resealable Кафе Торба, Cookie Амбалажа за Храна Прим?

[75 Пак] Пекарница Кеси со Прозорец - 1 lb (16 мл) Кафена Kraft Хартиена Кеса Калај се Врзуваат за Заклучување

Достапност: Залиха
DEN 527.76

ДИМЕНЗИИ : 9.50 x 6 инчи, 2.8 инчи gusset ширина, капацитет : 1 lb.Оваа kraft браун торба има индивидуализира дизајн да го промовирате вашиот бренд и да се создаде своја сопствена етикета.Таа е изградена со убав јасно прикажување на прозорецот за да се прикажат и да се земе врв.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Се вкупно 75 парчиња на оваа издржливи, во движење мини хартиени кеси со windows совршен за земе од пијалаци, грицки, cookie торби и кафе пошта.Одликувајќи се со пластични внатрешна обвивка за да избегнете лепење, масла, масти и непотребни хаос протекување надвор.RESEALABLE ТОРБА : На хартиена кеса има калај вратоврска затворање да се обезбеди и одржи храна е вкусот и свежината само токму она што ви треба да пакет на храна како гастрономски десерти, леб, крофни, granola, чоколадо, чаеви, пуканки и чипс.МУЛТИ-ЦЕЛ : Одлично хартиени кеси за партиите, свадба и настан сувенири.Тоа исто така може да се користи како занает торба, пример кеси, мал подарок перница или дури и чување на домашни миленичиња закуски.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО ЗАПЕЧАТУВА ТОРБИ : Создадена, без никакви штетни материјали.Одлично да се користи во пекари, сендвич продавници и кафулиња' извади сад за лесен транспорт. 100% пари назад гаранција за квалитет.Во потрага за здрав прифатлива хартиени кеси?Имаме за вас!FMP Брендови ви нуди kraft хартиени кеси со windows, 75 парчиња во пакување што го прави поединечни пакувања едноставна, но згреши.Ние бидете сигурни дека ние обезбедуваме квалитет прифатлива производи можете да им верувате за да биде сигурен за грижете се-бесплатно, полесно и ефикасна услуга особено за бизнис и за комерцијална употреба.Нашите производи се innovatively дизајнирани за да бидат функционални и еко-пријателски, како ние секогаш се разгледа долг рок и идните ефекти на нашата безбедност, здравје и животна средина.Тука се и повеќе причини за да го сакам овие 1 lb resealable kraft хартиени кеси со прозорецот : Мерење : 9.50 x 6 x 2.8 инчи, Капацитет : 1lb.Карактеристики внатрешна пластична облога за да се избегнат непотребни хаос протекување надвор.Тоа има калај вратоврска затворање за да бидете сигурни дека храната се обезбеди и одржи својата свежина.Resealable кеси идеален за да се оди на налози за безбедно и хигиенски транспорт.Кеси има прозорци, така што лесно можете да ги проверите состојбата на вашите задоволства и совршен за да се покажат своите деликатеси.Големина е совршена за кафе, зрна кафе, чај гранули, бонбони, чоколада, сендвичи, колачи, колачи, и многу повеќе!Класичен kraft браун стил може да биде персонализирана и опција да се стави етикета на вашиот бренд, да пакет подароци, партија сувенири или компанија за рекламирање материјали.100% Пари назад гаранција за квалитет.Кликнете "Додај во Кошничката" сега да ја добиете вашата 1 lb.едб вратоврска kraft хартиени кеси со прозорецот потполно ризик-бесплатно!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВКЛУЧУВА : 6 Занатски vac кеси, за Општа Намена.Се вклопува Мајстори од 16 и 20 литри vac објект # : CMXEVBE17595, CMXEVBE176

Корисна Измет Торба Фармацевт(3.15 X 1.57 инчи) Житни слама материјал е biodegradable.Метал Carabiner Clip за Безбедно пр

Ламинат поли лагер чува од влага и нечистотија.Лесензаоптоварување, самостои кеси.Само пати во текот и

【ОДГОВАРА МОДЕЛИ】 На VF2005 Вакуум Филтер Кеси Компатибилен со Продавница Vac 1014 Галон Vacuums, Дел #F 90662 и 9066200

ИЗБРАНИ ПРЕВОЗНИЦИ : Три видови на handsfree куче измет кеси превозникот се вклучени.Секој превозникот е лес

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу 3 Спецификации подолу се однесуваат на секој објек

Совршен торба за пакување на секојдневниот ручеци.Одлично за полесни намирници предмети, како bagels или т

Undecorated Хартиени Кеси се совршени за DIY подарок перница.Висок Квалитет : направен од 70g / m2 храна безбедно т

(1) Јасна Бела Пластика Фармацевт со мека кука за поводник или појас (3) Ролни на Розова (Миризливи со БЕБЕ

Компатибилен со многу модели на Прашина Колектори од различни брендови.Деталите се дадени подолу.Овој

❤Хируршка техника на Операција Хирург подароци за мажи жени : во Потрага за совршен подарок за вашиот Х

Екопријателски кожа еволуирале, нашите ELeather отпад торба носители доаѓаат во различни бои и се изграден

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре

♣ 2Во1 Дизајн : кучето pooper scooper содржи торба фармацевт, исчисти домашно милениче мензи, без користење на р

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре

ИЗДРЖЛИВИ 2 мили дебели поли торба, направени од комерцијални одделение пластика е неверојатно издржли

Scroll