Ново
BAGGK12500 12# Хартиена Кеса, 40-lb База Тежина, Браун Kraft, 7-1/16x4-1/2x13-3/4, (Четири Пакет - 500-Пакет)

BAGGK12500 12 Хартиена Кеса, 40-lb База Тежина, Браун Kraft, 7-1/16x4-1/2x13-3/4, (Четири Пакет - 500-Пакет)

Достапност: Залиха
DEN 1924.80

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу 3. Спецификации подолу се однесуваат на секој објект поединечно.Ако имате било какви прашања во врска со листата ве молиме e-mail Услуги на Клиентите.Добиете вашите намирници дома безбедно со здрав, gusseted хартиени кеси.Авто-отворање на палецот рецки зголемување на леснотијата на користење.Удобен кеси се економичен избор за зафатени продавниците за храна и други високо-сообраќај средини.Примена : Намирници; Капацитет Опсег (Јачина на звукот) : 40 килограми; Одделение : Стандард; Материјал(s) : Хартија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилност VF3502 висока ефикасност компатибилен со Ridgid 12 16 Литри Влажни / Сува Vacuums.За Ridgid WD1950, WD1956, WD

[ ЕПИ технологија и Земјата пријателски ] Производ изработен од пластика кои содржат ЕПИ адитиви.Biodegradable

Пченка скроб biodegradable куче измет кеси,ѓубриво станува органско ѓубриво.Екопријателски : 100% oxobiodegradable, со в

【ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ】Cornstarch, PBAT, PLA материјал го прави кучиња измет кеси екопријателски и безбедно да се кор�

ВКЛУЧУВА : 6 Занатски vac кеси, за Општа Намена.Се вклопува Мајстори од 16 и 20 литри vac објект # : CMXEVBE17595, CMXEVBE176

ИЗДРЖЛИВИ 2 мили дебели поли торба, направени од комерцијални одделение пластика е неверојатно издржли

✅ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 10 Pack 6.7x24.4 инчи / 17x62cm ПортерКабел и Стенли 4 литри 251238 вакуум филтер кеси (Монтирање Д�

Динамички Дискови Компактен Диск Голф Количка е совршено решение за компактен диск голф caddy.Компактнио�

Имаат функција и личност, во еден тешкидолжност торба!.Плоштад bottoms овозможи торби да застане сам за пра�

800 Смета НАСЛОВОТ КЕСИ (8 виси пакет пакети од 100 кеси со Повлекување на Рака),.ПОМАЛКУ ОТПАД : 70% Помалку То

Корисна Измет Торба Фармацевт(3.15 X 1.57 инчи) Житни слама материјал е biodegradable.Метал Carabiner Clip за Безбедно пр

[Погодност] Тоа е лесен и брзо да се соберат, без dirtying вашите раце.Кога вашето домашно милениче е движење�

Боја : Сина, Сива, Црвена, Три бои се достапни.Куче Отпад Торба Фармацевт е Дизајниран за Едноставни, Zippered

КОМПАТИБИЛЕН VACUUMS : WD5000, WD5500, WD0970, WD0975, WD0670 Парична КАЗНА ЧЕСТИЧКИ ПИКАП : Овие кеси се работи за base, прашин�

ВРЕДНОСТА ПАК нема да се кандидира надвор од заменливите патрони за уредите за вашето куче измет торба

ИЗБРАНИ ПРЕВОЗНИЦИ : Три видови на handsfree куче измет кеси превозникот се вклучени.Секој превозникот е лес

Увезени.Не Затворање затворање.На обновливи шопинг кошница големина е 22.0x12.6x11.4 во / 56x29x32 cm,капацитетот �

Оваа фармацевт од нас доаѓа со LED светилка, која е совршено решение за вас да се најде и да ги собереш куч�

Визуелна ниска торба количество индикатор.Мал, компактен дизајн.Брзоптоварување, флексибилни канистер

270 Портокал ЗАТЕГНУВАЊЕ Отпад Кеси (18 Ролни) 100% Течење Доказ Кеси За Безбедно Ракување; Секоја Торба Мерк

Undecorated Хартиени Кеси се совршени за DIY подарок перница.Висок Квалитет : направен од 70g / m2 храна безбедно т

Располага вашето домашно милениче отпад и повеќе без да се допира.Biodegradable кеси 60 кеси по пакет.Користење

Имаат функција и личност, во еден тешкидолжност торба!.Плоштад bottoms овозможи торби да застане сам за пра�

【ОДГОВАРА МОДЕЛИ】 На VF2005 Вакуум Филтер Кеси Компатибилен со Продавница Vac 1014 Галон Vacuums, Дел #F 90662 и 9066200

Scroll