Ново
Miele Тип FJM Оригиналниот Дел Пакување од 4 Miele Модели со 3 тркала Типот F / J / M

Miele Тип FJM Оригиналниот Дел Пакување од 4 Miele Модели со 3 тркала Типот F / J / M

Достапност: Залиха
DEN 479.76

Опис на производот Miele Филтрација Miele нуди низа на високо-квалитетни, мулти-слоевит филтер касети кои се фати прашина, првут и алергени.FJM Filter Bags За употреба со S246 — S256, S300, S700, S4000 и S6000 Серија канистер vacuums.Има уникатна авто-заклучување Авто-Печат јака што обезбедува particulates никогаш не се објавени, се врати во воздух откако тие се заробени.Miele Филтрација Miele нуди низа на високо-квалитетни, мулти-слоевит филтер касети кои се фати прашина, првут и алергени.Кога се комбинираат со нашите Air Clean Filter Bags, овие хигиенски филтри форма напредна 12-фаза Air Clean Систем што го задржува 99.9+% од сите честички прашина.FJM Filter Bags За употреба со S246 — S256, S300, S700, S4000 и S6000 Серија канистер vacuums.Има уникатна авто-заклучување Авто-Печат јака што обезбедува particulates никогаш не се објавени, се врати во воздух откако тие се заробени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ИЗБРАНИ ПРЕВОЗНИЦИ : Три видови на handsfree куче измет кеси превозникот се вклучени.Секој превозникот е лес

Пченка скроб biodegradable куче измет кеси,ѓубриво станува органско ѓубриво.Екопријателски : 100% oxobiodegradable, со в

【ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ】Cornstarch, PBAT, PLA материјал го прави кучиња измет кеси екопријателски и безбедно да се кор�

800 Смета НАСЛОВОТ КЕСИ (8 виси пакет пакети од 100 кеси со Повлекување на Рака),.ПОМАЛКУ ОТПАД : 70% Помалку То

ТЕЧЕЊЕДОКАЗ POO ТОРБИ : Никогаш не треба да се грижите за вашето куче отпад КЕСИ расцепен.Нашите тешкидол�

10 точки од обвинението за трајни транспарентен виси складирање кеси мерка 9 инчи, широки 8 инчи висок.Ови

Сертифицирани Compostable На пет отпад кеси добиени TÜV AUSTRIA OK Ѓубриво Насловна & Seedling Сертификација, и ги испо

♣ 2Во1 Дизајн : кучето pooper scooper содржи торба фармацевт, исчисти домашно милениче мензи, без користење на р

270 Портокал ЗАТЕГНУВАЊЕ Отпад Кеси (18 Ролни) 100% Течење Доказ Кеси За Безбедно Ракување; Секоја Торба Мерк

Ламинат поли лагер чува од влага и нечистотија.Лесензаоптоварување, самостои кеси.Само пати во текот и �

Увезени.Не Затворање затворање.На обновливи шопинг кошница големина е 22.0x12.6x11.4 во / 56x29x32 cm,капацитетот �

Undecorated Хартиени Кеси се совршени за DIY подарок перница.Висок Квалитет : направен од 70g / m2 храна безбедно т

Боја : Сина, Сива, Црвена, Три бои се достапни.Куче Отпад Торба Фармацевт е Дизајниран за Едноставни, Zippered

ВКЛУЧУВА : 6 Занатски vac кеси, за Општа Намена.Се вклопува Мајстори од 16 и 20 литри vac објект # : CMXEVBE17595, CMXEVBE176

Екопријателски кожа еволуирале, нашите ELeather отпад торба носители доаѓаат во различни бои и се изграден�

Куче отпад торба фармацевт е дизајниран за едноставни, zippered, со двете најлон појас и качување тока, или п

Динамички Дискови Компактен Диск Голф Количка е совршено решение за компактен диск голф caddy.Компактнио�

[Погодност] Тоа е лесен и брзо да се соберат, без dirtying вашите раце.Кога вашето домашно милениче е движење�

Корисна Измет Торба Фармацевт(3.15 X 1.57 инчи) Житни слама материјал е biodegradable.Метал Carabiner Clip за Безбедно пр

ЗемјатаПријателски : Biodegradable, во согласност со ASTM D69504 ТечењеДоказ : Силен и издржлив куче измет кеси за ч�

ТЕЧЕЊЕДОКАЗ POO ТОРБИ : Никогаш не треба да се грижите за вашето куче отпад КЕСИ расцепен.Нашите тешкидол�

[ ЕПИ технологија и Земјата пријателски ] Производ изработен од пластика кои содржат ЕПИ адитиви.Biodegradable

Scroll