Ново
Совршен Stix - Kraft Бела Вреќа 6-200 6lb Kraft Бели Хартиени Кеси - Пакет на 200ct, Бела Кеси

Совршен Stix - Kraft Бела Вреќа 6-200 6lb Kraft Бели Хартиени Кеси - Пакет на 200ct, Бела Кеси

Достапност: Залиха
DEN 240.96

Совршен торба за пакување на секојдневниот ручеци.Одлично за полесни намирници предмети, како bagels или топли кучиња, и помали нарачки на вашиот пекарница или кафе.Кеси мерка - 6"W x 3 5/8"G x 11 1/16"H. Идеален торба за бутици, продавниците за храна, пазари, delis, или пекарница е.Пакет на 200ct.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ИЗДРЖЛИВИ 2 мили дебели поли торба, направени од комерцијални одделение пластика е неверојатно издржли

ТЕЧЕЊЕДОКАЗ POO ТОРБИ : Никогаш не треба да се грижите за вашето куче отпад КЕСИ расцепен.Нашите тешкидол

Имаат функција и личност, во еден тешкидолжност торба!.Плоштад bottoms овозможи торби да застане сам за пра

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Мери 10cm * 5cm * 4.5 cm,ова измет торба е доволно пространа за 2 ролни од куче измет кеси или 1 т

Боја : Сина, Сива, Црвена, Три бои се достапни.Куче Отпад Торба Фармацевт е Дизајниран за Едноставни, Zippered

ИЗБРАНИ ПРЕВОЗНИЦИ : Три видови на handsfree куче измет кеси превозникот се вклучени.Секој превозникот е лес

????️ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Избор 6 ½ "x 2" x 8 ½ " kraft маснотииотпорни прозорец cookie / пекарница торба.Јасно прозо

Ламинат поли лагер чува од влага и нечистотија.Лесензаоптоварување, самостои кеси.Само пати во текот и

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу 3 Спецификации подолу се однесуваат на секој објек

Пакет вклучувајќи : потполно 30 парчиња сина хартија третираат кеси во 3 стилови на пакет, дојде заедно со

Корисна Измет Торба Фармацевт(3.15 X 1.57 инчи) Житни слама материјал е biodegradable.Метал Carabiner Clip за Безбедно пр

Компатибилен со многу модели на Прашина Колектори од различни брендови.Деталите се дадени подолу.Овој

♣ 2Во1 Дизајн : кучето pooper scooper содржи торба фармацевт, исчисти домашно милениче мензи, без користење на р

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре

Руно прашина филтер кеса дизајн – работи со vac090серија прашина цедење како прелиминарен филтер и безбед

Имаат функција и личност, во еден тешкидолжност торба!.Плоштад bottoms овозможи торби да застане сам за пра

Пченка скроб biodegradable куче измет кеси,ѓубриво станува органско ѓубриво.Екопријателски : 100% oxobiodegradable, со в

КОМПАТИБИЛЕН VACUUMS : WD5000, WD5500, WD0970, WD0975, WD0670 Парична КАЗНА ЧЕСТИЧКИ ПИКАП : Овие кеси се работи за base, прашин

Визуелна ниска торба количество индикатор.Мал, компактен дизајн.Брзоптоварување, флексибилни канистер

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре

ВКЛУЧУВА : 6 Занатски vac кеси, за Општа Намена.Се вклопува Мајстори од 16 и 20 литри vac објект # : CMXEVBE17595, CMXEVBE176

Scroll