Ново
HONGYUAN Kraft Хартиени Кеси,Хартија Намирници за Ручек Мало Кеси 100 Компјутери Рециклиран Совршен за Шопинг, Складирање, Мали Ѓубре Лименки (539.7)

HONGYUAN Kraft Хартиени Кеси,Хартија Намирници за Ручек Мало Кеси 100 Компјутери Рециклиран Совршен за

Достапност: Залиха
DEN 771.12

????【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ】 Нашата вредност пакет доаѓа со 100 kraft кафени хартиени кеси.Три големини за вас да се избере : 6"*4"*12.4",7"*4.5"*13",5"*3"*9.7".Секоја торба е совршено строен да се одржи несакани јадења, десерти, па дури и мал пијалоци.Овие ќе навивам право во поголем пластика или хартиена кеса, или може да се врши на нивните сопствени. ????【ТРАЈНИ KRAFT КЕСИ】Направени на уверение за храна одделение kraft кафена хартија, нашите кеси се одлични за пакување на храна, складирање на храна, и земање храна во движење.Дизајниран со рамна квадратна дното, нашите кеси може да застане на свои, што го прави полесно за пакување и прикажување на храна.Совршен за супермаркетите, продавниците за храна, delis, ресторани, и повеќе. ????【BIODEGRADABLE】 Замени вашиот пластични намирници или кеси за отпадоци со овие одговорно извори kraft хартиени кеси.Нашите кафена хартија намирници кеси се biodegradable и рециклираат.Тие се, исто така, микробранова печка и замрзнувач безбедно.Нема потреба да се грижите за расчистување - едноставно се фрли ги во ѓубре, кога ќе завршиш. ????【ВЕШТИНИ можете да ги красат нашите кеси со свој логото, поштенски марки, налепници, сјајот, rhinestones, маркери, боички - можностите се бескрајни!. ????【СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА】 Од пуканки кеси за филм ноќ, goodie кеси за роденден, тревник кеси или едноставно торба за пакување на намирници, ќе ја најдете нашата kraft кафени хартиени кеси се разноврсна за секоја прилика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пченка скроб biodegradable куче измет кеси,ѓубриво станува органско ѓубриво.Екопријателски : 100% oxobiodegradable, со в

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Мери 10cm * 5cm * 4.5 cm,ова измет торба е доволно пространа за 2 ролни од куче измет кеси или 1 т�

Располага вашето домашно милениче отпад и повеќе без да се допира.Biodegradable кеси 60 кеси по пакет.Користење

ТЕЧЕЊЕДОКАЗ POO ТОРБИ : Никогаш не треба да се грижите за вашето куче отпад КЕСИ расцепен.Нашите тешкидол�

800 Смета НАСЛОВОТ КЕСИ (8 виси пакет пакети од 100 кеси со Повлекување на Рака),.ПОМАЛКУ ОТПАД : 70% Помалку То

Без повреда.Куче помине clippers со безбедност стоп се дополнети со посебни граничник со која се избегнува �

СЕ НАМАЛИ ЈАГЛЕРОД ШЕПА ПЕЧАТИ! Бидете пријател на животната средина и да ја направат вистинската рабо�

11x5x5cm / 4.33x1.96x1.96 инчи одговара за повеќето отпад торба тркалаат.Преносни милениче отпад торба фармацевт н

(1) Јасна Бела Пластика Фармацевт со мека кука за поводник или појас (3) Ролни на Розова (Миризливи со БЕБЕ

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу 3 Спецификации подолу се однесуваат на секој објек�

Екопријателски кожа еволуирале, нашите ELeather отпад торба носители доаѓаат во различни бои и се изграден�

Секој пакет доаѓа со 50ct 4lb Kraft браун торби и 50ct 6.5" x 5 7 / 8" resealable сендвич кеси.Совршен за на пат оброци .Наши�

Визуелна ниска торба количество индикатор.Мал, компактен дизајн.Брзоптоварување, флексибилни канистер

Имаат функција и личност, во еден тешкидолжност торба!.Плоштад bottoms овозможи торби да застане сам за пра�

500 силен квалитет на пет отпад торби; leakproof 25 ролни, 20 кеси по тркалаат; коска фармацевт вклучени.Секоја т�

КОМПАТИБИЛЕН VACUUMS : WD5000, WD5500, WD0970, WD0975, WD0670 Парична КАЗНА ЧЕСТИЧКИ ПИКАП : Овие кеси се работи за base, прашин�

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

Преносни милениче отпад торба фармацевт носителот направени од премиум полиестер ткаенини материјал �

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

Имаат функција и личност, во еден тешкидолжност торба!.Плоштад bottoms овозможи торби да застане сам за пра�

Опис на производот Miele Филтрација Miele нуди низа на висококвалитетни, мултислоевит филтер касети кои се ф

Ламинат поли лагер чува од влага и нечистотија.Лесензаоптоварување, самостои кеси.Само пати во текот и �

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

10 точки од обвинението за трајни транспарентен виси складирање кеси мерка 9 инчи, широки 8 инчи висок.Ови

Увезени.Не Затворање затворање.На обновливи шопинг кошница големина е 22.0x12.6x11.4 во / 56x29x32 cm,капацитетот �

Имаат функција и личност, во еден тешкидолжност торба!.Плоштад bottoms овозможи торби да застане сам за пра�

【ОДГОВАРА МОДЕЛИ】 На VF2005 Вакуум Филтер Кеси Компатибилен со Продавница Vac 1014 Галон Vacuums, Дел #F 90662 и 9066200

Undecorated Хартиени Кеси се совршени за DIY подарок перница.Висок Квалитет : направен од 70g / m2 храна безбедно т

Scroll