Ново
Љубов, Убавина & се Планета Морски Влага клима уред Чистење на Океаните Издание Сино-Зелени Алги & Еукалиптус Хидратантен 13.5 оз

Љубов, Убавина & се Планета Морски Влага клима уред Чистење на Океаните Издание Сино-Зелени Алги & Еукалиптус

Достапност: Залиха
DEN 407.52

НАШИТЕ НЕГА на КОСА ВЕТУВАЊЕ : Љубов, Убавина и Планетата Морски Влага Чистење на Океаните Сино-Зелени Алги & Еукалиптус Косата Балсам нежно moisturizes да ја напуштат вашата коса чувството да се обнови.МОРСКИ ВЛАГА средството за смекнување на косата : Ова посебно морските влага средството за смекнување на косата помага за ублажување на сува коса.КОСАТА БАЛСАМ СО СОСТОЈКИ ИНСПИРИРАНИ ОД ПРИРОДАТА : Ова влага средството за смекнување на косата е исполнет со Сино-Зелени Алги и на тоа му треба одговорен однос извори еукалиптус мирис.ДА Органско Кокосово Масло за коса, ДА Природни Сино-Зелени Алги, ДА Етнички Извори Еукалиптус, ДА Безбеден за Боја на Косата, ДА Вегетаријанска храна, средство за смекнување на косата, ДА Брзо Исплакнете средството за смекнување на косата.КОСАТА БАЛСАМ ФОРМУЛА СО ПЕТ СЛОБОДНИ FROMS : без Суровост клима уред, Силикони слободни клима уред, Paraben слободни средството за смекнување на косата, Боја на слободни клима уред, Phthalate слободни средството за смекнување на косата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мирис : Сл & Ела (Меки, нежни ноти на возилото, и зелен чај, Сибирски ела, ванила, јасмин и ylang ylang).Црна Кањон

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Cools надолу портокалови и црвени тонови во природна или боја третирана коса, Сини третман помага да се за

Мирис : Гол Задник (слатка комбинација од јагода, кокосово и ананас, со шеќер ванила база).Црна Кањоните Ц

Направен за да се направи на сите руси тонови уште повеќе убава; (Feito став deixar todos os тони де loiro ainda mais bonitos;).

Мирис : Едноставно Секси (смирна, џинови крв и пачули).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балс

Сакате Брилијантен Сјај, Бестежин Хидратација + Инстант Топлина Заштита?Нашите ОставетеВо Средството З

Ја Спречува Против 7 Штета : Ронливост, Сплит Завршува, Дехидрација, Frizz, Еластичност, Frailness, Затемнетост (C

Рецепт : Исполнет со моќни состојки како грчка јогурт и маштеница да го скроти frizz без мазна завршница.Ми

Мирис : Лили & Зачин (освежување, flowery мирис, свежо намалување на букет цвеќиња на лили на долината, роза, yl

ВИОЛЕТОВА средството за смекнување на косата ДА се БАЛАНСИРААТ BRASSY на ЅВОНЕЊЕ : Неутрализира brassy тонови

Глава & Рамената Врховниот Detox & хидрат клима уред хидрира и ја заштитува вашата коса додека се грижат за

Овој комплет вклучува Челик Pin Опашка Чешел за лесно обликување, примена, и одвојување на косата!.Содржи

Мирис : Свежа Краставица & Киви (Краставица, Бостан, Plumeria, Киви и Cantaloupe на sugarcube и Вода Лили база).Црна Кањо

►СПРЕЈ ЗА МЕТЕЖОТСЛОБОДЕН КРЗНО И СВЕЖА, МИРИЗЛИВА ГРБ : Ова куче грб спреј detangles крзно, што го прави пол

Ова високо ефикасни пост blonding клима уред контроли жолта и brassy на ѕвонење во сите русокоса нијанси.Charcolite

Мирис : Дива Јагода Ванила (Диви горчлив вкус, свежи, смешен и вкусни).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масл

Мирис : Dragon Fruit & Кокос (Црвени Бобинки, Змеј Овошје, Honeysuckle и Кокос).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На

Витамин збогатена формула за сите видови на боја третирана коса.Остави косата подхрануваа, мазна, и да с

ВЕДНАШ ЗГОЛЕМЕТЕ ја ЈАЧИНАТА Збогатување секое влакно на косата со протеини од суштинско значење за зд

Мирис : Дива Малина Ванила (Диви горчлив вкус, свежи, смешен и вкусни).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслинов

Мирис : Бадемово Biscotti (Совршен за оние ладни зимски денови, деликатна бисквит со навестувања на тост сла

Infuses Бестежин Влага Остава Косата Rehydrated.Супериорен Боја Заштита.Оживува Боја На Косата Vibrancy.Без Глутен,

Содржи нашата ексклузивна комбинација на argan масло, baobab масло и масло од кокос за интензивна хидратациј

Invigorate вашата глава и вашите сетила со Стимулирање на Balm е портокал ледено нане средството за смекнување

Мирис : Пијан Кокос (Кокос и Бадем Алкохол).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапн

Мирис : Карибите Кокос (Кокос на овошен тропски база).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и по

Scroll