Ново
Боја Свесен Клима Уред Литар

Боја Свесен Клима Уред Литар

Достапност: Залиха
DEN 1005.60

Витамин збогатена формула за сите видови на боја третирана коса.Остави косата подхрануваа, мазна, и да се управува, додека спречување на боја fadeage.Супер антиоксиданс Acai Бери поправки и штити од секојдневниот штета.Сулфат и paraben слободни, никогаш не се тестираат врз животни.Витамин збогатена формула дека replenishes влага & сјај на сите видови на боја третирана коса.Остава косата чувство хранети & мазна додека помагање за да се спречи боја од исчезнува.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мирис : Пина Colada (Исто како пијалок, кокос, ананас и допир на ванила за убаво, освежување удар).Црна Кањони

Ја храни сувата, досадна коса, givng тоа 48 часа свилен сјај кога го користите системот наспроти неклиматиз�

Ја Спречува Против 7 Штета : Ронливост, Сплит Завршува, Дехидрација, Frizz, Еластичност, Frailness, Затемнетост (C

Протеини, кои се реконструираат секое поединечно влакно на косата.Помага да се спречи губење на кршење.�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

►СПРЕЈ ЗА МЕТЕЖОТСЛОБОДЕН КРЗНО И СВЕЖА, МИРИЗЛИВА ГРБ : Ова куче грб спреј detangles крзно, што го прави пол�

Направен за да се направи на сите руси тонови уште повеќе убава; (Feito став deixar todos os тони де loiro ainda mais bonitos;).

Мирис : Сензуална Цвеќиња (Сензуалниот мирис е пука со портокал и мандарина цвеќе, црнобел мошус и ванил�

Ја храни и replenishes влагаосиромашен насоки.Detangles, омекнува и го подобрува сјај.Помага во зајакнување на ко�

Мирис : Даглас Ела (познати мирис на популарната елка, свежо исечена и во вашиот дом).Црна Кањоните Црна К

Развиена од страна славна личност hairstylist David Babaii, ова Volumizing средството за смекнување на косата е исполне�

Рецепт : Исполнет со моќни состојки како грчка јогурт и маштеница да го скроти frizz без мазна завршница.Ми

ХРАНА БОГАТА ИСХРАНА ЗА ВАШАТА КОСА : Ентони Јован Haircare Влага клима уред содржи чисто растителна основа

Мирис : Пијан Кокос (Кокос и Бадем Алкохол).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапн�

Ја СПРЕЧУВА БОЈА ИСЧЕЗНАТ Moisturex Обновување на клима уред е формулиран за состојбата на вашата коса без �

Мирис : Гол Задник (слатка комбинација од јагода, кокосово и ананас, со шеќер ванила база).Црна Кањоните Ц

Мирис : Бадемово Biscotti (Совршен за оние ладни зимски денови, деликатна бисквит со навестувања на тост сла�

Ова високо ефикасни пост blonding клима уред контроли жолта и brassy на ѕвонење во сите русокоса нијанси.Charcolite

Грижа, Негуваат И придавам Влогови На Косата Пред Или По Боење И Perming : Нашата хидратантна маска за коса ќ

Навлажнувачки Куче и Мачка со средство за смекнување од Добро и Добра Pro Style.Салонодделение Формула Напр

❆ Restructures сплит завршува и скршени косата се должи на хемиска обработка, сонце, топлина и загадувањето...

Сакате Брилијантен Сјај, Бестежин Хидратација + Инстант Топлина Заштита?Нашите ОставетеВо Средството З

Мирис : Дива Цреша, Ванила (Диви горчлив вкус, свежи, смешен и вкусни).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло

Ова е 33.8 мл / 1000ml големина.Се квалификува за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.Рефил вашиот 100ml шише 10 пати!.Добиете оваа

Мирис : Dragon Fruit & Кокос (Црвени Бобинки, Змеј Овошје, Honeysuckle и Кокос).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На

Одржан хијалуронска киселина * ви држи moisturized.Неговата коса клима уред кој ја чува вашата коса и moisturized "mo

Invigorate вашата глава и вашите сетила со Стимулирање на Balm е портокал ледено нане средството за смекнување

Cools надолу портокалови и црвени тонови во природна или боја третирана коса, Сини третман помага да се за�

ВЕДНАШ ЗГОЛЕМЕТЕ ја ЈАЧИНАТА Збогатување секое влакно на косата со протеини од суштинско значење за зд

Поддршка за подобрување на затегнувачка цврстина на косата.Подебели, целосни на косата природно.Високо

Scroll