Ново
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична и Зрела

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Достапност: Залиха
DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живот.Ајде да започнете за да остварите вашите различна фризура.Секој сет содржи 10 парчиња, Ние ќе случајно испратите должина.Таа има три функции, може да се користи како косата клипови, косата врски, или како headband, она што го сакате.Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на облека, и ќе личност.Како подарок за вашите пријатели, мајки, роднини, колеги, професори, од соседите, исто така е подарок избор за разни празници како Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, свадби итн.Ако имате било какви прашања или распрашува, ве молиме контактирајте со нас да ги споделите со нас, така што ние може да ви послужи подобро,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.ви благодарам, ви посакувам среќен шопинг!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Метал, Пластика, Сатен.Функција : Прибл.13 12cm x / 5.1" x 4.7" (Парична казна коса нето : парична казна �

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Повеќе спецификации широко апликација,овој комплет вклучени 18 најчестите големини,погоден за сите вид�

*КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН* Едноставна и класичен дизајн одговара многу occassions од секојдневните outlook партија крали

10 PCS / SET Grosgrain Лента Мини Коса Лакови Со Клипови Barrettes За Девојки Шноли Бутик Headwear Симпатична Децата Коса A

Различни бои : овие бебе коса клипови се појавуваат во различни слатки бои како се зголеми црвена, жолта,

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Направени во Франција CP2642 Големина : 3.5 Инчен Овална со Сваровски Кристали.Никогаш не се на лош коса ден.�

Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Посебни и моден дизајн, популарна содржина.Погодна �

Тоа е одлично да се носат за било каква фризура се Одржи вашата коса назад на windy Должина на денот : прибл.

Голема Вредност во Собата : сет содржи 80 различни коса клипови и 12 памук лак scrunchies во вкупно, кои се довол

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

ОЕМ Бр : : 0155309321 Големина на : Глава Дијаметар : 20mm(25 / 32 инчи), Матични Должина : 9mm(23 / 64 инчи) (Не Вклучувајќи

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

На ноктот клипови за коса ќе се одржи цврсто и да направите различни фризури.Да се создаде убави фризури

Погоден повод : Свадба,Свадба,Партија,Годишнина,Ангажирање итн.Фиксна начин : duckbill клип.Чиста рачно изра

Апсолутно елегантен изглед додаток за долга коса.Совршен коса стил алатка за секојдневна канцеларија ж

Matreial : Легури Кристал.Тоа е инспириран од древниот Кинески жени на косата додаток и апсолутно елегантен

Направен од висок квалитет на алуминиум, добри зафат што лесно да клип и може да се одржи вашата коса.Веж

Scroll