Ново
Fashion & начин на Живот Големи Метални Легури Коса Ноктот Вилица Клип за Жени и Девојки - Прилично Силен Менгеме Не се Лизга Barrette Коса Updo Зафат Бања Прибор за Густа Коса

Fashion & начин на Живот Големи Метални Легури Коса Ноктот Вилица Клип за Жени и Девојки - Прилично Силен Менгеме

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Пакување од 1 гроздобер сребро стил метал коса ноктот,сложена filigree дизајн.Големина : клипот е 4" долг и 1,5" широк на ноктот страна (Големи) ; Материјал : Метални легури.Метален клип украсени со мулти-фацетирани стакло и кристали.Тежина : 2.9 унци , прилично силна и тешка,силни метални пролет,метал клипови имаат teeths за силна контрола на косата,задржете и со дебели и масна коса.Многу стилски и удобно,жив ноктот клип.Совршен за updos или итен лош коса ден поправи.Тоа е идејата на косата клип за жени,девојки,фризер,се користи за да клип резервни делови за коса,совршена за катира,партија,фестивал.За било какви прилики,дома и во канцеларија.Силна пумпа рачка за способноста да всушност се одржи одбраната косата во место,погоден за туш,када,шминка,работи,работи,спорт,градинарски и апарати за чистење,тоа никогаш не дојде лабава.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

лесни здрав hairpin да се задржи на косата подалеку од вашето лице; отворот barrette страна слајд дизајн модерн�

Материјал : Кристал.Парична Казна Или Мода : Мода.Тип : Barrettes.Пол : Жените.Стил : Тренди.Материјал : Crystal Fine И

*Специјална коса клипови : направена од акрилик, легура, имитација бисер, имитација дијамант материјали,

*КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН* Едноставна и класичен дизајн одговара многу occassions од секојдневните outlook партија крали

Материјал : Метал, Пластика, Сатен.Функција : Прибл.13 12cm x / 5.1" x 4.7" (Парична казна коса нето : парична казна �

♛КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН♛ Едноставен и класичен дизајн одговара многу occassions од секојдневните outlook партија кра

Вилицата клип нуди брз, лесен стил решение.Компатибилен со повеќето типови коса.Модерен дизајн, со покр�

Овој оглас е за 3 сетови (6 парчиња) Избрани Бои се prepacked не може да се избере свој бои.На банана чешли се 6 1

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

✿【Инсекти Рак Коса Клип】се Создаде поставен фризура.Светла кристал дизајн ја прави косата клип нежен

Пакет : 30 Пакет со различни бои.Материјал : 30 КОМПЈУТЕРИ клипови со издржлива пластика и еластична проле�

Погоден повод : Свадба,Свадба,Партија,Годишнина,Ангажирање итн.Фиксна начин : duckbill клип.Чиста рачно изра

ОЕМ Бр : : 0155309321 Големина на : Глава Дијаметар : 20mm(25 / 32 инчи), Матични Должина : 9mm(23 / 64 инчи) (Не Вклучувајќи

Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Алуминиум.Стил : Моден стил.Пол : Женски.Боја : Погледнете го ка�

2 Стилови за да изберете : ќе добиете 12 парчиња на мини бисер ноктот клипови, вклучувајќи 6 парчиња на едн�

10 PCS / SET Grosgrain Лента Мини Коса Лакови Со Клипови Barrettes За Девојки Шноли Бутик Headwear Симпатична Децата Коса A

Различни бои : овие бебе коса клипови се појавуваат во различни слатки бои како се зголеми црвена, жолта,

На ноктот клипови за коса ќе се одржи цврсто и да направите различни фризури.Да се создаде убави фризури

【УДОБНО ДА се КОРИСТИ И ПРЕНОСНИ】 Оваа ирваси еленски hairbands се универзалнифитинг дизајн, еластична со �

Scroll