Ново
Девојки Домот на Косата Клип рачно изработени Ликвидација Шупливи Ткаенина Коса Додатоци клип, БР.4

Девојки Домот на Косата Клип рачно изработени Ликвидација Шупливи Ткаенина Коса Додатоци клип, БР.4

Достапност: Залиха
DEN 391.92

Материјали : Свила предиво.Големина : прибл.10.5 x 2.5 cm/4.1" x 1".Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.Добар избор за подарок или декорација.Шармантната и елегантна, standout од оние обичните, добредојдени од страна дами.Пакетот вклучува 1 x коса клип.Бродови од Хонг Конг.Добар избор за подарок или декорација.Шармантната и елегантна, standout од оние обичните, добредојдени од страна дами.Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Кутија за Пакување Лесен за Складирање : Потполно 105 компјутери, 12 парчиња ткаенина dreadlock монистра, 10 пар�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Пакет : 30 Пакет со различни бои.Материјал : 30 КОМПЈУТЕРИ клипови со издржлива пластика и еластична проле�

Различни бои : овие бебе коса клипови се појавуваат во различни слатки бои како се зголеми црвена, жолта,

✿【Инсекти Рак Коса Клип】се Создаде поставен фризура.Светла кристал дизајн ја прави косата клип нежен

Голема Вредност во Собата : сет содржи 80 различни коса клипови и 12 памук лак scrunchies во вкупно, кои се довол

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Алуминиум.Стил : Моден стил.Пол : Женски.Боја : Погледнете го ка�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Вилицата клип нуди брз, лесен стил решение.Компатибилен со повеќето типови коса.Модерен дизајн, со покр�

На ноктот клипови за коса ќе се одржи цврсто и да направите различни фризури.Да се создаде убави фризури

УНИКАТЕН ДИЗАЈН и ВИСОК КВАЛИТЕТ : овие модни коса barrettes се направени на прилично rhinestones, faux кристал и мет

Материјал : Кристал.Парична Казна Или Мода : Мода.Тип : Barrettes.Пол : Жените.Стил : Тренди.Материјал : Crystal Fine И

【УДОБНО ДА се КОРИСТИ И ПРЕНОСНИ】 Оваа ирваси еленски hairbands се универзалнифитинг дизајн, еластична со �

10 PCS / SET Grosgrain Лента Мини Коса Лакови Со Клипови Barrettes За Девојки Шноли Бутик Headwear Симпатична Децата Коса A

Должина на малиmediumедна голема : 3.5 СМ,6.5 CM, 8.5 CM;.Рачно изработени банана клип;.Додаток за повеќе опуштено и

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

лесни здрав hairpin да се задржи на косата подалеку од вашето лице; отворот barrette страна слајд дизајн модерн�

Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Посебни и моден дизајн, популарна содржина.Погодна �

Тоа е одлично да се носат за било каква фризура се Одржи вашата коса назад на windy Должина на денот : прибл.

Scroll