Ново
Сериски Планетарниот Сателитски Juxtaposition Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Сериски Планетарниот Сателитски Juxtaposition Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Достапност: Залиха
DEN 473.76

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација : Hairpin,Headwear.Функција : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.; - А Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. ; - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Метал.Пакет Количина : 1 x Hairpin.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 inch Total должина : 6.3 cm / 2.5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Metal Package Количина : 1 x Hairpin Keywords : Метал,Соларна, Ретро,Систем, Коса Додатоци,Планета, Шноли,Астрономија, Шарм,Наука, Декорација, култура, Жени, Gifts DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

10 PCS / SET Grosgrain Лента Мини Коса Лакови Со Клипови Barrettes За Девојки Шноли Бутик Headwear Симпатична Децата Коса A

Овој оглас е за 3 сетови (6 парчиња) Избрани Бои се prepacked не може да се избере свој бои.На банана чешли се 6 1

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

=^.^= Косата Клипови Пол : Жените Материјал : Polyethersulfone Оддел Име : Возрасни Стил : Мода Тип : Hairgrips Шаблон �

Направен од висок квалитет на алуминиум, добри зафат што лесно да клип и може да се одржи вашата коса.Веж

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Материјал : Алуминиумски, Вистинска Кожа.Лесен.Меки, но издржливи, удобен за носење.Ако сакате да го прет

Пакет : 30 Пакет со различни бои.Материјал : 30 КОМПЈУТЕРИ клипови со издржлива пластика и еластична проле�

2 Стилови за да изберете : ќе добиете 12 парчиња на мини бисер ноктот клипови, вклучувајќи 6 парчиња на едн�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

ОЕМ Бр : : 0155309321 Големина на : Глава Дијаметар : 20mm(25 / 32 инчи), Матични Должина : 9mm(23 / 64 инчи) (Не Вклучувајќи

【УДОБНО ДА се КОРИСТИ И ПРЕНОСНИ】 Оваа ирваси еленски hairbands се универзалнифитинг дизајн, еластична со �

Вилицата клип нуди брз, лесен стил решение.Компатибилен со повеќето типови коса.Модерен дизајн, со покр�

Тоа е одлично да се носат за било каква фризура се Одржи вашата коса назад на windy Должина на денот : прибл.

Matreial : Легури Кристал.Тоа е инспириран од древниот Кинески жени на косата додаток и апсолутно елегантен

Scroll