Ново
4 ИНЧЕН 3-НАЧИН ЗА НАВАЛУВАЊЕ НА СТОЛБОТ & ВРТЛИВАТА АГОЛ ЗАМЕНИК.

4 ИНЧЕН 3-НАЧИН ЗА НАВАЛУВАЊЕ НА СТОЛБОТ & ВРТЛИВАТА АГОЛ ЗАМЕНИК.

Достапност: Залиха
DEN 370.80

4 ИНЧЕН 3-НАЧИН ЗА НАВАЛУВАЊЕ НА СТОЛБОТ & ВРТЛИВАТА АГОЛ ЗАМЕНИК.Отворање на Вилиците во мм - 100. Длабочината на Вилиците во мм - 38. Висина целокупната во мм - 190 Тежина (Прибл.) во Кг. - 22. - 1.Телото е направено од категоризирани леано железо. 2. Појачани и прецизно земјата вилици 3. Горниот агол база може да се приклонуваат од хоризонтална позиција на вертикалната позиција. 4. Долниот агол на поставување база може да се приклонуваат до 45° во двете десно и лево насоки.Производство Опис Ширина на вилиците во мм - 100 Отворање на Вилиците во мм - 100 Длабочина на Вилиците во мм - 38 Висина целокупната во мм - 190 Тежина (Прибл.) во Кг. - 22.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Погоден за индустрија, индустрија, машини, автомобили, одржување, итн.Висока јачина не е лесно да се дефо

Произведени од блискуgrained леано железо за долго проблемибесплатна услуга; Прецизно изработени живеали�

Материјал : Алуминиум легура 360 степен ротација, стабилна стегање.Погоден за сите видови на рамен tabletops, �

Вистински, ОЕМ Портер Кабел Замена Дел.Портер Кабел замена менгеме на назад планината, дел број 514006286...

Долга права и вилиците се постигне во тесни простори и контрола рамен акции и лим.Брави со прилагодливи

Цена За : Секоја Заедно Собранието / Рефус : најголемиот Дел на Објектот : Повеќенаменски Воздух Црева П�

[ТОЧНИ ДЕЛОВИ] Користење на висока јачина стегање алатка, висока точност лого и линеарна оптичките оски,

Wilton 11804 Модел TLT / SP150 6" Вилицата Ширина 13 / 4" Вилицата Длабочина 3Axis Прецизност Нервира Vise Perfect менгеме на н

Материјал : Хром stee.Компактен Дизајн : Мали димензии,мала тежина и преносни 100% сосема нов и висок квалите

●Карактеристики : Направени од добри материјали ●Издржливост : Тоа е направен од висококвалитетен мат�

Дизајниран за уникатна комбинација на солидна работа за поддршка на мали и maneuverable големина.Автоцентрир

На менгеме на назад може да ротира 360 степени, може да се заклучи за повеќе удобен операција.песна, не заг

Заменик Заштитник : заменик подлога овозможува поцврста стегање без лизгање, и го спречува објекти од т�

Материјал : фрли челик.Структура : Клупата Стеги.Употреба : тешки.име : кабинет создателот менгеме на наз�

1.5 mm x 60 Степен serrations.Челик 2 Дупки.Се користи за задржување на тенки ѕидови делови за да се спречи форма н�

Лесни пластични менгеме на назад со нерѓосувачки челик навој окното за унапредување на вилицата нема д�

Шефот на матични е 5 / 8" во дијаметар, што го прави компатибилен со целосна 300 серија на Pana Vise основи, како �

СОВРШЕН ЗА РАЗЛИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата магнетни менгеме на назад вилици / менгеме на назад влошки се ид

1.5 mm x 60 Степен serrations.Челик (1050) може да се стврднат 2 Дупки.Обезбедува максимална concentricity на целната вртењ

Просерија брз слајд вежба притиснете менгеме на назад.Направени од високо квалитетен силен стрес ослоб

9инчен вилица ширина.Монтажа висина (workbench дебелина) 21 / 4инчен 10инчен max вилица отворање.Тешки леано желе�

АпликацијаОва менгеме на назад се користи за да се поправи го објектот за да се овозможи работа на неа.Т�

Материјал : нодуларен железо.Прецизност нодуларен железо менгеме блок со не се лизга мрежа.На површинат

Scroll