Ново
Crisky Свадба Салфетки Г-дин и Г-ѓа Злато Коктел Пијалаци Десерт Салфетки за Свадба Туш Ангажман Партија Украси, Свадба Торта Табела Оркестарот Резерви. 100 Компјутери,

Crisky Свадба Салфетки Г-дин и Г-ѓа Злато Коктел Пијалаци Десерт Салфетки за Свадба Туш Ангажман Партија Украси,

Достапност: Залиха
DEN 335.76

100-Count Коктел, пијалоци, мезе или десерт големина салфетки, 3-Ply.ГОЛЕМИНА : 4.9-инчен кога укината.Вистински фолија дизајн што сјае во светлина.Храна безбедно.ГУСТИ И ГАЗИРАНИ : Секој лист е 3-ply да се осигура дека тоа не солза лесно кога се користи.Тоа е исто така многу абсорбента и мек за да се обезбеди удобно бришејќи искуство.Слави булчински туш свадба туш и ангажман партија, се изјасни со овие слатки печатени салфетки, кои се сигурни да се надополнуваат вашата партија dinnerware; совршен за партиите, прослави, коктел вечери, официјални обеди, или buffets.Бидете сигурни да се цел на многу салфетки за вашиот настан - ние препорачуваме 2 до 3 салфетки по лице.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Tripleply материјал нуди удобност и трајност.Печатени во Германија на користење на нетоксични, вода раствор

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 40 Хартија Пијалаци Салфети 5" x 5".Полна БОЈА : Функција солидна киви зелена боја кои си

Tripleply материјал нуди удобност и трајност.Печатени во Германија на користење на нетоксични, вода раствор

80 Ручек Салфетки во четири пакети.Tripleply материјал нуди удобност и трајност 6.5 x 6.5 инчи салфетка, 13 x 13 инчи

Салфетка Големина : 5" x 5".Печати Област : 3" x 3".Вклучува 1 Боја Отпечаток, Печатени на Салфетка Фронт.Направ

Мост Клуб Пијалаци Салфетка.Расположение : Што е мојот најдобар трик?Мешање мост со алкохол.ЗА СЕКОЈА ПР

Хартија, Лен материјал нуди елеганција и издржливост.Печатени во Германија на користење на нетоксични,

3PLY ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : Пакет од 20 премиум квалитет хартиени салфетки.ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ И ПИЈАЛОЦИ : Салф

ДОДЕКА ДРУГИТЕ СЕ на ПРОДАЖБА ќе се тенки, лесно да се растргнат и евтини чувство салфетки со "злато" точ

36 2ply класа на 2019 салфетки.Расположливиот салфетки мерка 6 5".Премиум хартија 2ply салфетки.Совршен за дипло

1, 000 хартиени салфетки.Салфети мерка 7 5" x 4 25" укината и 15" x 17" ширевте 2ply салфетки.Уверение compostable салфетки

3PLY ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : Пакет од 20 премиум квалитет хартиени салфетки.ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ И ПИЈАЛОЦИ : Салф

СТИЛСКИ ДИЗАЈН Нашата пакет содржи 50 Бела и Златна Фолија Среќен Божиќ Салфетки!Совршен Божиќ хартиени

Вклучува (20) различно обоени 'Здраво Бебе' пијалоци и коктел салфетки.Укината родовонеутрални бебе туш с

3PLY ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : Пакет од 20 премиум квалитет хартиени салфетки.ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ И ПИЈАЛОЦИ : Салф

Scroll