Ново
Luroze DIY Quilling Алатка Поставите Quilling Колекции, 3Pcs Quilling Хартија Алатки, Quilling Алатки Quilling Материјали за Продавница Соба

Luroze DIY Quilling Алатка Поставите Quilling Колекции, 3Pcs Quilling Хартија Алатки, Quilling Алатки Quilling

Достапност: Залиха
DEN 1888.80

Едноставна структура, не го земе простор, лесен за употреба.Тоа е добра алатка за да бидете цвет хартија слика за вашите пријатели или семејството.DIY quilling хартија алатки во собата, tweezer, игла игли, дупчиња пенкало, направи да имаат мазна quilling искуство.Ова можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.Можете да ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Опис : ова Можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.И ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Па практични предмети, однесете ја дома.Функција : ова Можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.Можете да ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Едноставна структура, не го земе простор, лесен за употреба.Тоа е добра алатка за да бидете цвет хартија слика за вашите пријатели или семејството.DIY quilling хартија алатки во собата, tweezer, игла игли, дупчиња пенкало, направи да имаат мазна quilling искуство.Спецификации : Материјал : пластични + ' рѓосувачки челик Боја : како што е прикажано во слика Големина : Quilling Игла : 12.5 cm/ 4.92 инчен Пинцети : 10.5 см/4.13 инчен Дупчиња Алатка : 11cm/4.33 инчен (слот ширина 0.3 mm, слот длабоко 6.6 mm) Пакет содржина : 1 x Quilling Needle1 x Дупчиња Tool1 x Tweezer .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ОНА што ВЕЗОВИ МАТЕРИЈАЛИ НЕ ВЕЗ КОМПЛЕТ СОДРЖИ : На везови обрачот,на везови модели Платно Tote Ќеса,дово�

SAFE : Изработени од високо квалитетен материјал, nontoxic, екопријателски, безбедно, без било какви потенција

DIY quilling хартија алатки во собата, tweezer, игла игли, дупчиња пенкало, направи да имаат мазна quilling искуство.Т�

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра�

Слика Од Бројот Комплет DIY боја со броеви за возрасни има комплетна алатка за полнење.Комплет содржи 3 в�

ПЛАТНО : Мерки околу 13 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 10 x 10 инчи.Бо

ДЛАБОКО во просторот инспирација за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕ�

Занает Резерви.Се создаде убава парче на уметноста да се прикажуваат во вашиот дом со thisneedlepoint перница з

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влеч

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

Пакетот вклучува 16 различни големина пластични stencils5.1*5.1 ВО, 8 x акрилик прачки во различни дијаметри, 5 x д

Две стандардни 20x 30 Stamped pillowcases.Дизајнот е со печат на лесно да се следат сино мастило со кое лесно ќе се м�

Пејзаж и Градови.Растенија и Цвеќиња.Виолетова Flowered Двор DIY Beading Комплет Количество на монистра : 6051 Коли

Направени од високосила и со висока густина материјали, надворешниот слој прифаќа нови еколошки PEVA, кои

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei P8 Лајт 2017 / Чест 8 Лајт 5.2" ,не одговара за Huawei P8 Лајт 2015 Издание ,н�

УБАВА ТРАДИЦИОНАЛНИ УКРАСИ Овие 3 преголеми уникатен чувствува applique орнаменти се совршено вез за полне

5 x вреќи со свеќа восок (избрани бои) 2 x Свеќа фитили 2 x стакло контејнери 2 x фитил sustainers.Обликувањето stick

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 9 инчи.Бо�

ஐ 5d Дијамант Сликарство комплет Вклучува 1 предпечатени текстура платно(60x80cm)со дигитален ознаки, 1 Диј�

Scroll