Ново
FastUU Quilling Алатка Поставите Quilling Колекции, Quilling Алатки Quilling Хартија Алатки, Quilling Материјали 3Pcs Quilling Комплет за Продавница Соба

FastUU Quilling Алатка Поставите Quilling Колекции, Quilling Алатки Quilling Хартија Алатки, Quilling Материјали

Достапност: Залиха
DEN 410.40

DIY quilling хартија алатки во собата, tweezer, игла игли, дупчиња пенкало, направи да имаат мазна quilling искуство.Тоа е добра алатка за да бидете цвет хартија слика за вашите пријатели или семејството.Можете да ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Едноставна структура, не го земе простор, лесен за употреба.Ова можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.Опис : ова Можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.И ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Па практични предмети, однесете ја дома.Карактеристики : ова Можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.Можете да ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Едноставна структура, не го земе простор, лесен за употреба.Тоа е добра алатка за да бидете цвет хартија слика за вашите пријатели или семејството.DIY quilling хартија алатки во собата, tweezer, игла игли, дупчиња пенкало, направи да имаат мазна quilling искуство.Spezifikations : Материјал : пластични + ' рѓосувачки челик Боја : како што е прикажано во слика Големина : Quilling Игла : 12.5 cm/ 4.92 инчен Пинцети : 10.5 см/4.13 инчен Дупчиња Алатка : 11cm/4.33 инчен (слот ширина 0.3 mm, слот длабоко 6.6 mm) Пакет содржина : 1 x Quilling Needle1 x Дупчиња Tool1 x Tweezer .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

DIY Свеќа Одлуки за Полнење : Вклучува 600ml Нерѓосувачки Челик Куп, 2 пакети на 200g Восок, 1 Лажици, 4pcs 2.5 ozTin Can,

УБАВА ТРАДИЦИОНАЛНИ УКРАСИ Овие 3 преголеми уникатен чувствува applique орнаменти се совршено вез за полне

Квалитет на материјали Направени од високо квалитетни материјали.И внатре и надвор се водоотпорен.Во т

Ширина на хартијата : 3мм / 5мм.Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget.Количина : Хар

Висок квалитет на Хартија Ленти : Хартија Filigree Сликарство ленти на бојата со броеви се направени од висо

Овој автомобил покритие е Компатибилен Со "Шкода" Брзиот, ве молиме да бидат сигурни да се купи, Ако ваши

【Крстот Бод Комплет】Везови дополнителен комплет доаѓа со 3 бела памучна ткаенина со Цветни шема, 1 x пла

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

5 x вреќи со свеќа восок (избрани бои) 2 x Свеќа фитили 2 x стакло контејнери 2 x фитил sustainers.Обликувањето stick

Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2.0 Работи за вашиот Vivo Xplay5 Елита!.Совршен за полнење Работи за вашиот у

Занает Резерви.Се создаде убава парче на уметноста да се прикажуваат во вашиот дом со thisneedlepoint перница з

Diy Свеќа Одлуки Стартер Сет, Секој собата е полна со грижи и вклучува сè што ви треба за да се добие 1 меша

ПЛАТНО : Мерки околу 13 x 17 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 9.3 x 14 инчи.Б

ОНА што ВЕЗОВИ МАТЕРИЈАЛИ НЕ ВЕЗ КОМПЛЕТ СОДРЖИ : На везови обрачот,на везови модели Платно Tote Ќеса,дово

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влеч

【Креативни електрични свеќа одлуки】 : свеќа восок одлуки за полнење е лесно да се носат, колку што има м

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влеч

Scroll