Ново
CUTICATE 3pcs Прекрасна Shiba Inu Игла Felting Комплет со Основна Алатка DIY Волна Felting Занаети

CUTICATE 3pcs Прекрасна Shiba Inu Игла Felting Комплет со Основна Алатка DIY Волна Felting Занаети

Достапност: Залиха
DEN 1574.40

Лесно е доволно за игла felting почетник или почетниците.Рачно изработени симпатична Shiba Inu игла felting комплет со алатки.Совршен за дома, соба декорација или како роденденски подарок за вашите пријатели.Тоа содржи felting игли, волнени блузи, пена мат, упатства и други accecssories.Овој производ само е рачно производство материјал пакет, не се вклучуваат готовиот производ.Опис : - Лесно е доволно за игла felting почетник или почетниците. - Рачно изработени симпатична Shiba Inu игла felting комплет со алатки. - Совршени за дома, соба декорација или како роденденски подарок за вашите пријатели. - Содржи felting игли, волнени блузи, пена мат, упатства и други accecssories. - Овој производ само е рачно производство материјал пакет, не се вклучуваат готовиот производ.Спецификација : - Материјал : Волна - Куче Готовиот Производ Висина : Околу. 6.5 см / 2.56 инчен - Пена Мат Големина : Прибл. 11.5 x 8.5 x 3 cm / 4.52 x 3.34 х 1.18 inch Package Вклучува : 3 Поставува Игла Felting Kit Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

DIY Свеќа Одлуки за Полнење : Вклучува 600ml Нерѓосувачки Челик Куп, 2 пакети на 200g Восок, 1 Лажици, 4pcs 2.5 ozTin Can,

Пејзаж и Градови.Растенија и Цвеќиња.Виолетова Flowered Двор DIY Beading Комплет Количество на монистра : 6051 Коли

Diy Свеќа Одлуки Стартер Сет, Секој собата е полна со грижи и вклучува сè што ви треба за да се добие 1 меша

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство Колекции】 Висок квалитет на дијаманти покрие целата слика,во согл

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

Професионално дизајниран за вашиот Самсунг Galaxy A72 5 G го прави овој 1.2 комплет супериорен во однос на сите

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влеч

Висок квалитет на Хартија Ленти : Хартија Filigree Сликарство ленти на бојата со броеви се направени од висо

Совршен за дома, соба декорација или како роденденски подарок за вашите пријатели, деца.Felting Комплет сод

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

Нека можете да уживате во задоволството на одлуки волна почувствува занает со себе.Посебно дизајниран

【Материјали за пакување】 торба, кристал торба, кристал точка пенкало, глина кристал точка плоча, означ

【Креативни електрични свеќа одлуки】 : свеќа восок одлуки за полнење е лесно да се носат, колку што има м

Слика Од Бројот Комплет DIY боја со броеви за возрасни има комплетна алатка за полнење.Комплет содржи 3 в

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei P8 Лајт 2017 / Чест 8 Лајт 5.2" ,не одговара за Huawei P8 Лајт 2015 Издание ,н

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влеч

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Ширина на хартијата : 3мм / 5мм.Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget.Количина : Хар

5 x вреќи со свеќа восок (избрани бои) 2 x Свеќа фитили 2 x стакло контејнери 2 x фитил sustainers.Обликувањето stick

ஐ 5d Дијамант Сликарство комплет Вклучува 1 предпечатени текстура платно(60x80cm)со дигитален ознаки, 1 Диј

SAFE : Изработени од високо квалитетен материјал, nontoxic, екопријателски, безбедно, без било какви потенција

Занает Резерви.Се создаде убава парче на уметноста да се прикажуваат во вашиот дом со thisneedlepoint перница з

Пакетот вклучува 16 различни големина пластични stencils5.1*5.1 ВО, 8 x акрилик прачки во различни дијаметри, 5 x д

Scroll