Ново
Grafix Свеќа Одлуки за Полнење - да се Создаде Свој Уникатен Свеќи (5 Торби на Обоени Восок)

Grafix Свеќа Одлуки за Полнење - да се Создаде Свој Уникатен Свеќи (5 Торби на Обоени Восок)

Достапност: Залиха
DEN 815.76

5 x вреќи со свеќа восок (избрани бои). 2 x Свеќа фитили. 2 x стакло контејнери. 2 x фитил sustainers.Обликувањето stick / 2 x хартија стапчиња.Grafix свеќа одлуки за полнење е голема детска уметност и занает играчка да ги задржи зафатен часови!Дали е тоа за време на летните одмори, или само наменети како порибување додатен на Grafix свеќа одлуки за полнење ќе се произведе единствена еднократна свеќи.Со минимална хаос свеќа одлуки за полнење е едноставен и лесен за користење давање бескрајни часови на забава!Заврши со лесно се чита настава на Grafix свеќа одлуки занает комплет е одлична активност за свеќа прави дома.Добиете вашите деца правење забава, еднократна подароци за семејството и пријателите!Ако вашите деца се чувствуваат сериозно креативни им овозможи да го декорирате вашиот дом со уникатни свеќи!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прекрасен подарок за вашите пријатели или членови од семејството кои сакаат да DIY помине уметност.Напра

Овој автомобил покритие е Компатибилен Со "Шкода" Брзиот, ве молиме да бидат сигурни да се купи, Ако ваши�

ПЛАТНО : Мерки околу 13 x 10 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 9.8 x 7 инчи.Бо

Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2.0 Работи за вашата Општа Мобилни ГМ 9 Pro!.Совршен за полнење Работи за �

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влеч

ДЛАБОКО во просторот инспирација за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕ�

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ:Paper quilling комплет се состои од добар квалитет на хартија.вклучувајќи ги и 9 �

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влеч

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

Направени од високосила и со висока густина материјали, надворешниот слој прифаќа нови еколошки PEVA, кои

Ширина на хартијата : 3мм / 5мм.Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget.Количина : Хар�

Шарени и светлината.висок satur способност, флуентност рака чувство,лесно да се топи, брзо сува, трајни и с�

Птици.Бувови.Животни.Фантазијата и Магија.Був Соништа DIY Beading Комплет Количество на монистра : 7925 Количе�

Висок квалитет на Хартија Ленти : Хартија Filigree Сликарство ленти на бојата со броеви се направени од висо

【Крстот Бод Комплет】Везови дополнителен комплет доаѓа со 3 бела памучна ткаенина со Цветни шема, 1 x пла

Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2.0 Работи за вашиот ZTE Кралскиот Max XL!.Совршен за полнење Работи за ваши

Scroll