Ново
XUERUIGANG Рака Камион Свитлива Градина Количка Количка Алатка 4 Тркала Отворено Рака Количка Количка Дома да Заштедат Време и Енергија (Боја : Црвена)

XUERUIGANG Рака Камион Свитлива Градина Количка Количка Алатка 4 Тркала Отворено Рака Количка Количка Дома

Достапност: Залиха
DEN 14370.48

Оваа количка е доволно здрав и удобен количка има многу користи дома, на работа и патување.Уживајте во виткање вагон количка дека со носење на рачка за преносни.Лесен за употреба, може да се отвори и да се свитка до тоа во секунди.Големина : 75x100x50cm.За превоз на опрема за отворено, концерти и посети на парк и се одлични за околу куќата.Идеален за транспорт алатки, DIY материјали или од движење на krabičkách.Големина : 75x100x50cm Color : Red It може да се прошири кога се користи, тоа е лесен и брзо да се рашири.Пакет Листа : 1 X Количка.Услуга филозофија : Ние сме убедени да ви обезбедиме квалитетни производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Погоден за кучиња со ограничена или нема движење на нозете.На инвалидска количка е наменета за кучиња и

Идеален за спортски настани, концерти на отворено, посети на парк, градинарство, и товарење или истовар �

[Притисни приспособување на висина на дршката] : На putter може да биде укината слободно, и двајцата родител

Надворешни Димензии : 27.5" долго x18.5" широк x 19" високо со рачки надолу и 35" високо со рачки нагоре.Гумаоблож

【Поврзани со големина】 : Употреба : 64 * 48 * 110cm Seat : 40cm висока, широк 37cm Lathe : 35 * 83cm Storage : 100 * 48 * 26cm Product оптовар

Висок Капацитет : Расклопна вагон димензии прибл : 291713inch.Прилагодлива рачка може да биде продолжен за да

☞Време На Испорака 1015 Дена, Се Врати Во Опсег Од 30 Ден.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактира

★【Количка висина може да се прилагоди】 : Ова багаж количка, висината на рачката може да се прилагодат з

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

53 / 4кубни нога капацитет.Произведено во САД.Лента е 26" широк со голем валани усна за дополнителна сила.Ед

Лен,Мрежа,Најлон.Separable милениче автомобил : ВисокаквалитетКуче Колички Се Направени Од Висококвалитет �

Големина : од раѓање, до 15 кг, должина : 66 см, ширина : 48 см, висина : 98 см.Виткање : 60 cm * 48 cm * 26 см.Шок апсорпци�

●Ве МОЛИМЕ да се ОСИГУРАТЕ ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ : Лесен и пренослив, лесно за чување, one

●Вграден од страна на маса : предмети може да бидат поставени на предната и задната страна, и виткање ст�

1 [Висококвалитетни материјали] Градина Вагон Количка возила се направени од тешкидолжност пластика и т

Scroll