Ново
Mac Спортски Расклопна Виткање Челична Рамка Отворено Градина Вагон, Сина (3 Парчиња)

Mac Спортски Расклопна Виткање Челична Рамка Отворено Градина Вагон, Сина (3 Парчиња)

Достапност: Залиха
DEN 1473.60

Идеален за спортски настани, концерти на отворено, посети на парк, градинарство, и товарење или истовар на автомобил.Силна челична рамка изградба држи до 150 килограми.Издржливи 600 Denier Полиестер платно е лесно да се чистат, по употреба.Брзо и лесно поставување во секунди.Набори compactly и продавници лесно.Нема повеќе утовар до вашите намирници како да сте на Hulk кога имате Mac Спортски Расклопна Градина Комунални Вагон за да ви даде дополнителни рака.Одликувајќи се со силна челична рамка, оваа алатка количка може да се одржи до 150 килограми вредност на стоката.Тоа е брзо и лесно да се постави и кога ќе завршите, тоа лесно се огради за практично складирање.Нејзините издржливи ткаенини е УВ отпорни и чисти до лесно.Идеален за спортски настани, концерти на отворено, посети на парк, градинарство, и товарење или истовар на автомобил, на Mac Спортски Расклопна Градина Комунални Вагон навистина има бесконечна количина на употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Домашно Милениче Продавница Шетач : Лулка Може Да Биде Самостоен, Која Е Полесно Да Се Затвори.По Лулка Е

????????【УДОБНО & БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ】Ова куче шетач има многу простор и вентилација, вашето домашно милени�

[УДОБНО ДРЖЕЊЕ] : На ергономски градинарство седиштето може да се подобри вашата дневна градинарство и д

Челични Цевки Парапет : Направен од Висококвалитетни Нерѓосувачки Челик во Едно Парче, Не Burrs, Удобно да

Компактен Виткање Отворено Комунални Количка, Црвена : Идеален за употреба во спортски настани, концерт

Тркала : Тешки 4" тркала, направени од здрав челична рамка и издржливи 600 D оксфорд ткаенина, пренослив и п�

☞Време На Испорака 1015 Дена, Се Врати Во Опсег Од 30 Ден.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактира

Надворешни Димензии : 27.5" долго x18.5" широк x 19" високо со рачки надолу и 35" високо со рачки нагоре.Гумаоблож

★【Количка висина може да се прилагоди】 : Ова багаж количка, висината на рачката може да се прилагодат з

Големина : од раѓање, до 15 кг, должина : 66 см, ширина : 48 см, висина : 98 см.Виткање : 60 cm * 48 cm * 26 см.Шок апсорпци�

Висок Капацитет : Расклопна вагон димензии прибл : 291713inch.Прилагодлива рачка може да биде продолжен за да

1 [Висококвалитетни материјали] Градина Вагон Количка возила се направени од тешкидолжност пластика и т

Домашно МИЛЕНИЧЕ КОЛИЧКА Е НАПРАВЕН од ВИСОК КВАЛИТЕТ НА:600 D Оксфорд ткаенина.Солзаотпорни најлон диш�

【Поврзани со големина】 : Употреба : 64 * 48 * 110cm Seat : 40cm висока, широк 37cm Lathe : 35 * 83cm Storage : 100 * 48 * 26cm Product оптовар

Откако ќе се врати во затворена просторија, вагон огради за лесно складирање околу куќата.Комунални Вит

Оваа кујна бар обезбедува повеќе простор за вашата овошје,готвење, закуски и кујнски прибор, итн.Негови�

Име на производ : Пневматски Тркала;Големина на Тркало : 80 x 20mm / 3.1" x 0.8" (OD*Tickness).Дупка Внатрешна Кол...

[Висококвалитетна ткаенина] количка е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина.На заштита од сон�

[Притисни приспособување на висина на дршката] : На putter може да биде укината слободно, и двајцата родител

【Многу Соба】отворено комунални вагон карактеристики најголемите bang за вашиот долар.Овој голем внатре

Лен,Мрежа,Најлон.Separable милениче автомобил : ВисокаквалитетКуче Колички Се Направени Од Висококвалитет �

1.Лесна инсталација, лесно демонтажа, компактен и лесен по виткање, тоа не заземаат простор за лесни за с�

【Поврзани со големина】 : Употреба : 64 * 48 * 110cm Seat : 40cm висока, широк 37cm Lathe : 35 * 83cm Storage : 100 * 48 * 26cm Product оптовар

Scroll