Ново
Брусница Нема 30 Cotona Машина Везови Тема 200m 735 - секоја

Брусница Нема 30 Cotona Машина Везови Тема 200m 735 - секоја

Достапност: Залиха
DEN 67.20

Бренд : Брусница.Количина : секој.Боја : 735. Состав : 100% Памук.Должина : 200 метри.Брусница Нема 30 Cotona Машина Везови Тема 200m 735 - each Product Информации Бренд : Брусница Количина : секоја Боја : 735 Состав : 100% Памук, Должина : 200 метри.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Сосема Нов.Количина : 12pcs.Материјал : Polyester Color : како picture Size : Секој Skein е 8 метри во должина & има 6 насоки

Пакетот Вклучува : 24 Skeins црни везови забен конец, 12 парчиња пластични конец bobbins.Најчесто се користи и ви�

Изработен од Полиестер влакна, со добра цврстина.Дојде во 60 различни живописни бои, а секоја боја на гај�

Пластични Конец Bobbins Совршено Да ја Користите За Чување на Темата организиран И untangled.Еден Организатор К

150 Различни Бои Везови Теми.Секој Skein е 8 метри во должина.Многу погодна за Крстот Бод,Везови Рака,Општ Ши�

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

20 позиции конец картичка, држи повеќе конец и да ја задржите вашите теми метежотслободни.Тоа ќе биде пол

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна 8.7

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

50 видови / 100 видови на везови конци во различни Бои.Секоја нишка е 6 насоки и 8 Метри, многу погодна за крс�

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Шествлакно конец е направен од двојно mercerized долго главен 100процентно памучни влакна.Се состои од 6 лесно

НАПРАВЕНИ се ОД КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Вие не може да одат во ред со оваа вез за полнење, боја е одлична, н

✅ 10 боја сет на Threadart 100% Египетски Памук везови конец.Виножито Светли бои како на сликата...

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DMC 6Вез Влакно Памук 8.7 ydРазновидниот Cornflower Сина.DMCШестВез Влакно Памук.Брилијантен; шествлакно конец на�

Направени со двојно mercerized 100% долго главен памук.Брилијантен шествлакно делив тема.Боите се перат и згас

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Шиење Алатки, Машина Перат, Везови Тема.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, баба и при

Постојат 2 жица клипови на секој шиење ликвидација одбор да се задржи на крајот на жица.Можете исто така

Жолта цилиндар на winder може да бидат фиксни и прирачник чудак операција е едноставен и брз да се ветрот, к

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

1 Овој DIY везови тема донесува 6тема дизајн, кој е траен и не е лесно да се носат 2 Памук конец е добро дизај

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

✅ Продажба За : Пакет на 25 Skeins (8 Метри Секој) ✅ Материјал : Заробени Памук SKU AMTB71 A ✅ Боја : Кафена...

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

100% сосема нов и висок квалитет.Секој Skein е 8 метри во должина и 6 насоки.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови

Scroll