Ново
Конец Организатор Кутија Фирма Практични 120pcs Конец Број Налепници Везови DIY Занает Бод Трикотажа Везови Алатки

Конец Организатор Кутија Фирма Практични 120pcs Конец Број Налепници Везови DIY Занает Бод Трикотажа Везови

Достапност: Залиха
DEN 638.16

Жолта цилиндар на winder може да бидат фиксни и прирачник чудак операција е едноставен и брз да се ветрот, кој може да ви помогне лесно да се сместите.Постојат 2 жица клипови на секој ликвидација одбор да се одржи на крајот на жица.Вие исто така може да укажуваат на овие жица клипови со маркер за лесно наоѓање.Меѓу нив, winder, конец број на налепници и други алатки помагаат за подобрување на ефикасноста на шиење oper.Овој конец bobbins одбор е направен од високо‑квалитет на еколошки пластика, едната страна е транспарентен, на другата страна е земјата предиво, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, и долг животен век.Користете го овој сет на конец за шиење ликвидација плоча во крстот бод, DIY занает или други шиење работа за да се направи вашата работа полесно и поудобно.Овој сет на конец bobbins одбор може да ви помогне да се организираат и да ги симнете останатите линии, продавница нив лесно, да се спречи истите да бидат заробени, и вид нив лесно и удобно.Функција : 1. Овој конец bobbins одбор е направен од високо‑квалитет на еколошки пластика, едната страна е транспарентен, на другата страна е земјата предиво, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, и долг животен век.2. Постојат 2 жица клипови на секој ликвидација одбор да се одржи на крајот на жица.Вие исто така може да укажуваат на овие жица клипови со маркер за лесно наоѓање.Меѓу нив, winder, конец број на налепници и други алатки помагаат за подобрување на ефикасноста на шиење операции.3. Овој сет на конец bobbins одбор може да ви помогне да се организираат и да ги симнете останатите линии, продавница нив лесно, да се спречи истите да бидат заробени, и вид нив лесно и удобно.4. Користете го овој сет на конец за шиење ликвидација плоча во крстот бод, DIY занает или други шиење работа за да се направи вашата работа полесно и поудобно.5. Жолта цилиндар на winder може да бидат фиксни и прирачник чудак операција е едноставен и брз да се ветрот, кој може да ви помогне лесно да се сместите.Спецификација : Предмет Тип : Конец Bobbins Board Function : Помошни Алатка за Бод Production Size : Ликвидација Одбор (бела, сина, црвена) Должина : Околу. 4cm / 1.6 in Width : Прибл. 2.7 ~ 3.7 cm / 1.1 ~ 1.5 in Thickness на Секое Парче : Прибл. 0.1 cm / 0.04in36 Мрежа Бела Пластична Кутија : Прибл. 27.5 x 17.5 х 4.5 cm / 10.8 x 6.9 x 1.8 in Package Листата : 120 x Ликвидација Board2 x Прирачник за Ликвидација Machine1 x Бели Пластични Box2 x Конец Број Налепници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

✅ Продажба За : Пакет на 25 Skeins (8 Метри Секој) ✅ Материјал : Заробени Памук SKU AMTB71 A ✅ Боја : Кафена...

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

DMC 6Вез Влакно Памук 8.7 ydРазновидниот Cornflower Сина.DMCШестВез Влакно Памук.Брилијантен; шествлакно конец на�

Овој конец е брилијантен шествез влакно тема.Направени од двојно mercerized да даде исклучителен сјај и глав

Постојат 2 жица клипови на секој шиење ликвидација одбор да се задржи на крајот на жица.Можете исто така

Направени со двојно mercerized 100% долго главен памук.Брилијантен шествлакно делив тема.Боите се перат и згас

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна...

【Премиум Материјалот】Bobbin е направен од високо‑квалитет на заштита на животната средина пластика.Едн�

НАПРАВЕНИ се ОД КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Вие не може да одат во ред со оваа вез за полнење, боја е одлична, н

За да креирате повеќе сјајна и мазна ефект за вашите проекти.Тоа може да се користи за слободен стил и см

100% Сосема Нов.Количина : 12pcs.Материјал : Polyester Color : како picture Size : Секој Skein е 8 метри во должина & има 6 насоки

❤ Овие палта заробени памук теми се совршени за било која страна везови проекти како needlepoint, крстот крои

Scroll