Ново
SELCRAFT 10/20pcs Везови Конец Крстот Бод Памук Шиење Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY Шиење Алатки Модел 391

SELCRAFT 10/20pcs Везови Конец Крстот Бод Памук Шиење Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY

Достапност: Залиха
DEN 1879.20

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, баба и пријатели.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.Note1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник measurement3.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

6 Теми, Се Премине Бод, Мултифункционални.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, баба и п�

✅ 10 боја сет на Threadart 100% Египетски Памук везови конец.Виножито Светли бои како на сликата 8.75 дворови по sk

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

Шествлакно конец е направен од двојно mercerized долго главен 100процентно памучни влакна.Се состои од 6 лесно

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Пакетот Вклучува : 24 Skeins црни везови забен конец, 12 парчиња пластични конец bobbins.Најчесто се користи и ви�

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна 8.7

100% сосема нов и висок квалитет.Секој Skein е 8 метри во должина и 6 насоки.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови

✅ Продажба За : Пакет на 25 Skeins (8 Метри Секој) ✅ Материјал : Заробени Памук SKU AMTB71 A ✅ Боја : Кафена ✅ Соврш�

100% Сосема Нов.Количина : 12pcs.Материјал : Polyester Color : како picture Size : Секој Skein е 8 метри во должина & има 6 насоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Направени со двојно mercerized 100% долго главен памук.Брилијантен шествлакно делив тема.Боите се перат и згас

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна...

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Шиење Алатки, Машина Перат, Везови Тема.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, баба и при

20 позиции конец картичка, држи повеќе конец и да ја задржите вашите теми метежотслободни.Тоа ќе биде пол

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

За да креирате повеќе сјајна и мазна ефект за вашите проекти.Тоа може да се користи за слободен стил и см

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Scroll