Ново
Cavallo Коњ & Rider Trek Редовни Единствена Hoof Се Подигне, Големина 5

Cavallo Коњ & Rider Trek Редовни Единствена Hoof Се Подигне, Големина 5

Достапност: Залиха
DEN 3080.16

Едноставно да се стави на и да ги отстраните, останува безбедно на hoof.Апсорбира шок и потрес на мозокот.Вграден систем за дренажа.Одговара на лево или десно hoof, достапни поединечно.Заменливи ОИЕ Велкро затворање.Најновиот прилог на Cavallo линија на hoof чизми.Trek е едноставно да се стави на и да се отстранат и да остане безбедно на hoof.Горниот дел е направен од Ујп Мрежа моделирани TPU и патентирана ОИЕ Заменливи Велкро затворање се и ексклузивните да Cavallo Hoof Чизми.На саќе дизајн на Про Мрежа оптимизира сила и да се минимизира тежина.Редовните единствена accommodates на hoof дека има позаоблена форма.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

23 6 game masters.Секој шприц третира 1, 200 кг.Strongid Паста содржи 43 9% pyrantel pamoate за употреба во коњи и foals за отстрану

Висок Излез, Прилагодлив Млазницата– Од фина магла да солидна поток, на sprayer лесно може да се прилагодат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Ние г

САД Брод Само.Широк спектар на Безбедноguard пелети dewormer од Intervet е за употреба во месо и млечни говедата, к

Лесен за вклучување / исклучување.Мини и Пони големини.Сет од 2 Силна мрежа нога обвива да се обезбеди за

Најчесто ги носат pacers, но исто така погоден за trotters.Целосно украсениот, тешко се соочуваат подигање кој

【Професионален Дизајн】Јавањето чизми се наменети за изведби и професионални јавањето.Неговите анато

Совршено се вклопуваат.Солза отпорни.Тешко носи.Дише, брз влага апсорпција, Лепенка fastener на седло врато

Прилагодлив : Повеќе тока дизајн, повеќе точни прилагодување на стегање на ногата стража, лесно да се но

【ПРИЛАГОДЛИВИ И СИЛНА】Прилагодливи коњ нога чизми,силна кука и јамка сврзувачки елементи се осигура д

Функции : Шок, трајни, за заштита на mallet Debeins.Опрема : Vorgeformte пластични школка, вметнете направени од мека S

690 W ВИСОКОмоќен МОТОР : Оваа машина е опремена со 690 W високомоќен мотор, компактна структура, мала тежина

Стабилен Фиксен : Коњ нога чизми нема да го лизгачот за време на брза активности, тие се цврсто фиксирани

Виолетова 4 мл.Одлично за manes и опашки.Дава вашиот коњ некои сјај.Одлично за паради и забава за емисии.Одл

Се продаваат како во Собата.Кратко Име : НОЖОТ AESCLP 23 T&PLCKNG УЛ.Употреба : Clipper Ножеви AESCULAP Ножеви Фарма & рам

Исчисти коњот копита да се направи тркачки неспокојот.Направен од висок квалитет на високо јаглероден

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Ние ги користиме Тенеси Cedar Дрво да се создаде нашата Премиум Подигање

Усвојува високо квалитетни алатка челик материјали, трајни и здрав, долг животен век.Висока јачина, мож

КОЊИТЕ ДОДАТОК Сребрена Обвивка Светли Очи додаток е специјално создаден за коњите корист.Овој произв

Постојат неколку решенија кои поддржуваат drysuits со мека чорапи на пазарот ?РокЧизми?е заедничко име за г

Ги чисти.Традиционален бел подигање на совршен за секојдневна употреба.Помага да се спречи преку стигн

Equestrian материјали за јавање, перформанси, чешлање и грижа.Прилагодливи рака да се вклопи во вашиот коњ но

Коњите критична нега liniment гел за ублажување на болки во мускулите.Природни состојки исто така помагаат

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ВЕТЕРИНАРНА HOOF ТЕСТЕР 13" КОПИТАРИ

Коњ Нога Заштитници Коњ Треска Чизми Коњ Чизми нуди поддршка и заштита.СТП покрие нудат одлични поддржу

VeredPiaffe Shield Overreach Чизми ?, 1 Пар, Ние Се Овластени VeredStockists И Може Да Обезбеди Било Објекти Од Целиот, VeredОпсе

Се продаваат во Сет на ЧЕТИРИ.Лесно да се Примени.Лесно да се Отстрани.Возење со Стил!!.Коњ Големина.Кој н

Scroll