Ново
304 од не ' Рѓосувачки Челик Млеко Може да Метал Кофа Со Капак Барел Канистер Запечатени И Вино Течни Складирање Кујна Канистри (Големина : 64L)

304 од не ' Рѓосувачки Челик Млеко Може да Метал Кофа Со Капак Барел Канистер Запечатени И Вино Течни Складирање

Достапност: Залиха
DEN 13448.64

▲Капацитет : 28 L, 35 L, 42 L, 48 L, 58 L, 64 L, 76 L (7.39 литри/9.24 литри/11.09 литри/12.68 литри/15.32 литри/16.9 литри/20.07 литри), големината е прикажано на сликата. ▲Стабилни и не се лизга кофа дното : На дното на кофа има нозе, кој е стабилна, не се лизга, не е лесно да се навлажни, и практично да ги истурам цела кофа. ▲Материјал : млеко кофа е направен од високо-квалитет SUS 304 од не ' рѓосувачки челик, нема чуден мирис, нема рѓа, висока температура отпор, силна материјал и отпорност на корозија.Класичен и елегантен изглед се визуелно атрактивни во која било средина. ▲Двојно дизајн печат : Има вградено силикони во запечатување прстен и три точки за заклучување заклучување на капак.На дебел материјал е цврсто заклучени, ефикасно изолирање на влажен воздух, муви и комарци, на тој начин обезбедување на безбедноста и квалитетот на храната. ▲Широк спектар на апликации : лесно за чување течни производи без истекување.Со голема отпорност на топлина, тоа е многу погоден за содржат интегрални житарки, ориз, тестенини, eggnog масло за готвење и други течности и материи, а може да бидат запечатени и спакувани за да се задоволат сите ваши потреби.Опис : млеко резервоарот е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, и непречено огледало-полиран слој го спречува учениците.Тоа е погоден за големата употреба во ресторани/млеко чај продавници.Што е уште поважно, од не ' рѓосувачки челик структура го прави полесно да се чисти пред подготовка.спецификација : Име : Нерѓосувачки челик печат barrel Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Capacity : 28 L, 35 L, 42 L, 48 L, 58 L, 64 L, 76 LFunction : продавница течни/цврста храна, итн.Предности : отпорен на корозија, хигиенски, не е лесно да се rustfeature : Нерѓосувачки челик млеко југ.Изработени од нерѓосувачки челик.Силиконски запечатување прстен.Вградени силикони е повеќе запечатени.Еден дел може да додадете поддршка на дното и на врвот, без да биде заварени заедно.Пакет Содржина : 1 x нерѓосувачки челик кофа.

Декларираните карактеристики

Name:
Stainless steel sealed barrel
Material:
304 stainless steel
Capacity:
28L, 35L, 42L, 48L, 58L, 64L, 76L
Function:
store liquid/solid food, etc.
Advantages:
corrosion resistant, hygienic, not easy to rust
feature:
Stainless steel milk jug. :
Made of stainless steel. :
Silicone sealing ring. :
Embedded silicone is more sealed. :
One piece can add support at the bottom and top without having to be welded together. :
Package Contents:
1 x stainless steel bucket :

Поврзани производи

Големина : 12"x 20" 350 кеси на список, вкупно 2 ролни.Јасно производство на пластични кеси.Континуиран тек со

ЛЕСНО SQUEEZY : Splodge сос секаде каде што треба со ова фанки домати шише кечап.КАКО КИЧ ШТО СТАНУВА ЗБОР : Ова с

Долготрајни свежа арома : Складирање сад вкл.Арома капа со датум екран, идеални за чување на земјата каф�

Континуирано 48 часа на работа, компактен дизајн, само 7,5 килограми, добро за дома и патување употреба.Пом

Потрошувачка преграда го задржува вкус, потрошувачка оддел во кутија може да се исцеди водата брзо и пр�

Продавница забите и ги задржите свежи со херметички и leakproof cirqula чаши.Безбедно да се користи во фрижидер,

Модел : БУЛS、БУЛD、БУЛL、БУЛБ Материјал : Висок Квалитет на Бакар.Димензии : дијаметар 10.5 мм,висина 22mm,еди�

Се ИЗГРАДИ ПОДОБРИ НАВИКИ : Создавање на вистински промени во нашите навики бара волја, и честопати ние �

Tupperware Кромид Чувар Keychain.ПолуПроѕирни Сина.Една Мала Реплика на Tupperware Кромид Чувар (не се вклучени).Околу

Ставање таков ретро акцент во кујната веројатно ќе се направи готвење повеќе украсни.Иако тоа е комбина

Боја : Сина; Пакет Содржина : 1 x sooaapps Случај.Име на производ : sooaapps Случај; Материјал : Plastic.Net Тежина : 26g.Вку�

[Висока класа Керамика] Овој житни складирање сад е направен од висококласа керамички.Тоа е отпуштен од

Овие резервоари да зачувате простор и да се направи поефикасно користење на вашата кујна и дневна соба.�

Пластовидно, interlocking контејнери се прошири капацитетот на Blender Шише Pro Stak shaker шише да се одржи протеини, п�

Боја : Розова; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 1 x Складирање Кутија; Име на Производ : Складирање Box.Ne

Јачина на звук : 6.1 оз 100 % хигиенски : нема празнини без бактерии.Со цел да се вклопи со стандардна големи�

Чај канистер од Тајфунот Хенрик колекција совршен за чување на чај кеси, лабава чај и други кујна essentials.

Храна Одделение отпорни на Топлина до 450 степени.Со високо отпорни на топлина, замрзнувач и се загрози.С

Scroll