Ново
GooDGo НСВ Класичен Мини Ретро Игра Конзола - претходно вчитани 500 Игри Нинтендо Забава Систем (НСВ Конзола)

GooDGo НСВ Класичен Мини Ретро Игра Конзола - претходно вчитани 500 Игри Нинтендо Забава Систем (НСВ Конзола)

Достапност: Залиха
DEN 338.40

Конзола димензија : 130mm X 10мм X 4.5 мм / 5.1 X 3.9 X 1.7". 500 изградена-во игри, можете да играте сите вашите омилени игри Nintendo повторно во 720p HD.Доаѓа со два висок квалитет контролори, HDMI кабел, аудио видео кабел & ac адаптер.Пакет содржина : 1 x Конзола, 1 x AV линија 1, 1 x Прирачник , 1 x Полнач, 2 x Контролер , 1 x Кутија.Гаранција : Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Купувањето Едноставно Да Ги Споделите Со Нас И Ќе Бидат Понудени 180-Ден Целосна Наплата Или Замена, Без Прашања Праша.Уживајте Во Оваа Апсолутно Ризик И Животниот Век Ограничена Производ Гаранцијата.Купување Денес Со Кликнување На Жолта "Додади Во Кошничка Копчето" Погоре.Ретро Класичен НСВ Конзола за игри, Ајде да Игра Детски Игри Заедно!Карактеристики : 1. Игра NES игри во HD.Изгледа и звучи убаво, но се види лошите страни наведени подолу. 2. Двете вклучени gamepads се навистина убаво.Куче коска стил е мојот омилен поради аглеста копчиња но овие се удобно. 3. Работи со двете HDMI и композитни средства за нови и стари ТВ. 4. Доаѓа со HDMI и композитни кабли.Мини Конзола : Тоа е лесна, многу компактен и лесно да се постави.Половина Година Гаранција за Парите Назад & Живот Производ Гаранцијата Ние и ветуваме на Половина Година Гаранција за Парите Назад & Живот Производ Гаранцијата.Ако имате било каков проблем со вашиот производ, контактирајте со нас и нашиот тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Ако не, ќе треба да се купи AV / HDMI конвертор (не се вклучени).Материјал : Пластика и метал.Џојстик Тип : Wired.К

3 Ds Xl Систем Hyrule Издание.Оваа Нова Nintendo 3 DS XL се одликува со златнообоените области за покрие со сложена К

Користење на ултратенок, трајни и лесни висококвалитетни материјали.Богата & Живописни Бои, Ултра меки

Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работ

Вклучува Ограничено Издание на Play Station 4 систем во Сива Сини со сопствени, Неизследвани 4 : Крадец Крајот

Play Station 3 со изграден во BluRay плеер, карактеристики голем 500 GB хард диск кој држи до 3750 игри, 297 филмови, 198,437

Wii Конзола Со Марио Kart Wii Пакет Вклучува Црна Wii Конзола, Црна Wii Remote Плус Контролер, Црна Nunchuk Контролор, С

➤Ова Напојување APS306 / EADP185 AB (Меѓусебно) е компатибилен за PS3 CECH3001 A и CECH3001 B модели само ➤Овој Извор на Ен

Оваа игра кертриџ се вклопуваат и да работат на сите USA / EUR / Јапонија верзија конзола, регионот слободни.

HDMI Конзола за игри со класични игри вграден во.Доаѓа со два жичани Контролори, SD картичка и 110 класични и

Nintendo Префрлање 32 GB Конзола со Неонски во Сини и Црвени РадостCon Неонски Сина лево контролер, црвена прав

*4.3ИНЧЕН LCD ЕКРАН 4.3инчен екран конзола за игри со повеќе од 10.000 игри.точно боја LCD екран,богати бои, точни

Nintendo Префрлање 32 GB Конзола со Неонски во Сини и Црвени РадостCon Неонски Сина лево контролер, црвена прав

Вклучува : Целосно прилагодена 1 ТБ Play Station 4 Систем и 1 прилагодено Dual Shock 4 Безжичен Контролер инспириран

【Висок Квалитет】 : Користење на Крајно тенки и издржливи, мала тежина на високо квалитетни материјали

PS5 Игра Полнач LED Индикатор Ви овозможува да безбедно чување и да се наплаќаат до две PS5 контролори истов

1 По пазарот замена контролори за употреба со Nintendo Switch 2 Компатибилен со Nintendo Switch како Замена за Радост л

Она што се вклучени?Ќе ја добиете Modded Xbox 360 RGH Конзола, 20 GB Хард Диск, Адаптер и датотеки претходно вчитани

Со два нови Легендарниот Покемон од претстојните Покемон Меч и Покемон Shield игри.Оптимизиран за лични, р

Ултраостри позадинско осветлување на екранот со прилагодува осветленоста контроли за употреба во затв

Овој производ вклучува : 1 TB хард диск Xbox Една Конзола, Tom Clancy Виножито Шест Опсада (физички пршлен), дигит

Scroll