Ново
LoveinDIY 100Pcs Мешана Боја Пластични Шиење Копчиња за Шиење Занаети Проекти, Грб, Јакни, Џемпери Облека, Пластични Шиење сврзувачки елементи Копчиња - Јасно Цвет

LoveinDIY 100Pcs Мешана Боја Пластични Шиење Копчиња за Шиење Занаети Проекти, Грб, Јакни, Џемпери Облека,

Достапност: Залиха
DEN 134.64

3 Облик - Ѕвезда, Круг , Јагода облик Plaid 2 дупки пластични копчиња.Совршен за scrapbooking, ткаење, шиење и mending, плетење, кукли облека се облекуваат одлуки, scrapbooking, cardmaking, декорација, и други занает DIY проект.Убаво изработени, светли бои копчиња во добра големина.Кол : 15mm/0.59 инчен ,Дупка : 1mm/0.04 инч.Материјал : Пластика.Опис : - 3 Облик - Ѕвезда, Круг , Јагода облик Plaid 2 дупки пластични копчиња. - Убаво направено, светли бои копчиња во добра големина. - Совршени за scrapbooking, ткаење, шиење и mending, плетење, кукли облека се облекуваат одлуки, scrapbooking, cardmaking, декорација, и други занает DIY проект. - Материјал : Пластика - Кол : 15mm/0.59 инчен ,Дупка : 1mm/0.04 inch Package Вклучува : 100 Парчиња Пластични Buttons Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Монтажа завртки вклучени, овие дрво копчиња функција месинг вметнете да се обезбеди безбедна одговара

Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие.На готовиот копчиња изработени од исклучителна полирање оди ни

Ова се повлече врата се справи има кристално јасна форма и едноставни линии, но создава стилски изглед.И

180 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали L0726 Цвеќиња П

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK2126 Шапка Девојка Природна Боја.Оваа копчиња изработени од дрво, може

Материјал : Schima Superba Дрво.На Фиока Knob е недовршена и подготвени за боење, сликарство и боење со различни м

★ Совршена Големина : Една дупка кабинет копчиња со Дијаметар : 32милиметри(1.26 инчен);Висина : 25mm(0.98 инчен)

Пакет Содржина : 8 x x x x Кабинет Вратата Копчиња со Монтажа Завртки.Вкупна Големина : 40x18x38mm / 1.57"x0.7"x1.5"(L*W*H);Б

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK1248 Бели Крилја Пчели.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се кори

70 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали Q0614 Цвеќиња Ср

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK1101 Заб.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се користи за Шиење,Де

40 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи UQ029 Рот

издржливи и безбедни, нетоксични и odourless, боја и модел е стабилен, нема да се избледени излезе лесно.Повр

Големина 115mm 12.5 mm 15mm 18mm 20mm 23mm 25мм.Боја : темно кафе, кафена и црвена, кафе, беж, светло кафеава.Декорација н

СОЛИДНА Кабинет Хардвер Копчиња, со Висок Квалитет Бранеа Сатен Никел Заврши.Совршен за кабинет, плакар

【Премиум Материјалот】Направени од магнетни хематит, овие магнетни прилепува за чанта се доволно силн

Ставка Детали Големина : 11.518mm.Дебелина : 3мм.Дупка Големина : 2mm.Материјал : Дрво.Објектот Details Size : 11.518mm Thickn

Мајки се како копчиња тие имаат сè заедно, Многу точно евалуација.Копчето големина : [Ligne] 28 L, 18mm, 23 / 32"...

Симпатична шарени дезени дизајн го прави одлична декорација за шиење проекти.Идеален за шиење, плетење,

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.П

Пакетот Вклучува : 60 парчиња Тип на Производ : Копчиња.Декорација : Rhinestones.Функција : ЕкоПријателски.Функ

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Боја : 4 Тип На Производ : Копчиња.Облик : Овална.Функција : ЕкоПријателски.Ф

✔Материјал : Месинг.Боја : Злато.Големина : 0.98"x0.77" / 25x19.5мм ✔Должината на завртката е 0.98" / 25мм.Погоден за 0,

500 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21254 Браун Еж Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Материјали с

Направен од висок квалитет на дрво, тие се многу издржливи.Лесен и лесно да се продавница.Овие ретро коп

Цена по 800 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња AD5 Куче Жолта Круг за облека во големо дрво сврзувачки ел

Зелена Стандард : Нашата фиока копчиња одговара на современите естетски стандарди и зелена смисла на на

1790 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување с

Одлична замена за патент сврзувачки елементи или копчињата.Идеален за многу занает идеи, шиење облека,

Scroll