Ново
Корални Празник - Амино Празник - Rhodo Празникот Премиум Квалитет Корални Храна, Амино Киселини & Пробиотици

Корални Празник - Амино Празник - Rhodo Празникот Премиум Квалитет Корални Храна, Амино Киселини & Пробиотици

Достапност: Залиха
DEN 642.00

JQs Reef Shack ДОО е единствената компанија дозволено да се продава на Amino Feast или Coral Feast Производ на .Пазете се од други Продавачи.Формулиран За Да Се Стимулира Корални Раст И Боја. 300 Micron Size - За LPS, СПС, & NPS Корали. 100% Сите Природни Состојки Максимизиран За Корални Раст И Исхрана.НУЛА СПОЈНИЦИ - за Разлика од Останатите Брендови На Пазарот, Ќе ја Добиете Вашата Moneys Вредност.Исхрана - Се Храни Сите Вашата Корали Без Подигање На Штетни Фосфати Во Вашиот Аквариум, За Разлика Од Другите Видови На Храна На Пазарот.Корални Празникот беше направен со корални во умот.Најдобрите "сите природни" состојки беа избрани од Морската Индустрија Специјалист и тоа беше блиску до 6 месеци од рафинирање Корални Празник во она што е денес.Сите состојки дојде во целина и се бланширан да премија одделение од 300 microns.Ова им овозможува на Корални Празник да се користи за сите корали и други не-photosynthetic корали Корални Празникот не е направено со ракчиња byproducts и содржи absolutley БЕЗ брашно или спојници. (За разлика од другите брендови на прав корални храна) Корални Празникот се всушност содржи високо количество на липиди од кои се неопходни и корисни за раст и исхрана. 100% Задоволство Гаранција Или Вашите Пари Назад, Без Прашања Праша! *** JQs Reef Shack ДОО е единствената компанија дозволено да се продава на Amino Feast или Coral Feast Производ на .Пазете се од други Продавачи***.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Квалитетен Материјал 】вештачки силикони корални е направен на заштита на животната средина материја

[Сигурен Материјал]вештачки риба резервоарот корални е направен на квалитетот polyresin, добра цврстина и и�

На цевка за хранење е направен од високо квалитетни пластични, што го прави трајни и удобно за вас да ги �

Погоден за и солена вода средини.Аквариум коралниот гребен декорации е тешка и здрав.Ќе не пропадна или

ПВЦ пластични калапи, wearâ€'отпорен и издржлив, лесен за чистење, може да се користи за долго време.Висок

Пак хоби и уметнички проекти, од обичните да вонредна со асортиман од морски школки.Природни морски про�

Аквариум frag решетката е направен од висококвалитет акрилик.силна, нетоксични, светлина и издржливи, и д�

"На силициум се базира на природно се случуваат скапоцен камен.Широк спектар на природни бои и модели шт

Horolas Корални аквариум декорација е направен од смола материјал, со рачно насликани детали, не исчезнува,

[Како вистински корали]Нашиот сјај риба резервоарот декорации може да власт нежно со струја во аквариум

Аквариум декорација ќе додадете повеќе вкус вашиот риба резервоарот и да се обезбеди засолниште за ваш�

Изработени од Екопријателски силиконски материјал, nontoxic и издржливи.Не му штетат на вашите риби.Оваа Danm

Примена : вештачки корални растенијата може да се примени за да се аквариум со вода или риба резервоарот

Изработени од Екопријателски пластика и силиконски материјал, nontoxic, без мирис и издржливи.Не му штетат �

Пакување Вклучуваат : (5 Парчиња) 1 x Флуоресценција Корални(Големина : 4" x 2.4"x 2.8". / 10cm x 6cm x 7cm / Тежина : 25g / 0.88

Име На Производ : Корални Украс; Материјал : Силикон, Керамички.Боја : Жолта, Црвена; Вкупната Големина(Пр�

4 [Внимание] смола материјал има малку риби мирис, но тоа нема да влијае на тоа! 3 [Спецификации] Шарени Оке

➤➤【ВИСОК КВАЛИТЕТ АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ】 : Високо ниво на транспарентност висок квалитет акрилик матери�

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Сјај аквариум décor направен од силикон, без мирис, мека и lifelike, погодни за свежа

Scroll