Ново
WoYii Девојки Бран Чипка Прилагодливи Headbands Bowknot Коса Додатоци За Девојки Бебе Коса Бенд Коса Клипови

WoYii Девојки Бран Чипка Прилагодливи Headbands Bowknot Коса Додатоци За Девојки Бебе Коса Бенд Коса Клипови

Достапност: Залиха
DEN 85.44

Висок квалитет : Сите еластична бебе ремени и лакови се 100% рачно изработени, високо квалитетни, трајни и нежна.Сите наши бебе headbands се внимателно дизајнирани и рачно изработени, и се совршен лак за вашата мала принцеза.Тоа ќе го направи вашето бебе повеќе модерен, повеќе привлечно и повеќе убави, и вашето дете ќе се допаѓа многу.Високо-квалитетни специјални материјали.Сите материјали се 100% кожата-пријателски, дури и се погодни за повеќето кревка и на чувствителните бебиња.Ќе не остават траги на вашиот мало бебе.Безбедна за доенчињата и постарите деца.Различни бои : беж, црна, сина, кафе, темно сина, зелена, сива, розова, каки, нане зелена, сина, портокалова, розова, виолетова, црвена, небото сино, црвено вино и други различни бои Бебе headwear, со голема лакови и цвеќиња, може да бидат заменети со било облека и прилики.Сите headbands и лакови се направени од меки ткаенини, кои се многу мека, еластична и удобно.Тие се погодни за било која фризура.Големината е погодна (за бебиња од 0 месеци до 4 години стари) и може да се прилагоди.Тоа е супер еластичен и удобно.Фотографија : Нашата headband ќе биде најдобар избор за новороденче фотографија реквизити, костими и бебе туш роденден на Божиќ и Велигден подароци.Овие headbands ќе додадете совршен завршувањето на допир за било облека!.Девојки Бран Чипка Прилагодливи Headbands Bowknot Коса Додатоци За Девојки Бебе Коса Бенд Коса Clips Description : Боја : Беж,Црна,Сина,Кафе,Темно Сина,Зелена,Сива,Топла Розова,Каки,Нане Зелена,Морнарица,Портокалова,Розова,Виолетова,Црвена,Небото Сино,Вино,Бело,Yellow Material : Cloth Size : За (0 месеци до 4 години стари бебе) Adjustable New и убаво design Special додаток за вашето дете совршен за фото пука или за било какви посебни occasions Bright боја на облекување на вашиот мало бебе повеќе cute Make вашето бебе да стане повеќе модерен,атрактивен,убава,вашите деца ќе се допаѓа многу.Одличен подарок за вашите children Due на светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.Пакет вклучувајќи : 1pcs Девојка Коса Бенд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Увоз ❤Пол : Девојки✿Материјал : Ткаенина,Chiffon ❤Големина : Еластична Headband Погоден за 0 Месеци До 36 Месеци

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Деца Девојки Сјајна Sequins Глувчето Уши Headband Коса Обрачот.На headband е покриен сатен, која носи тивко и удобно

Голема големина Polka Точки куче лакови со клипови, класичен и совршен облик лакови за домашни миленичиња.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Кожата пријателски за бебе секојдневно носат или отворено носат, одличен подарок за вашето бебе.Ве моли

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

♥ ЕДНА КУТИЈА ги СОДРЖИ СИТЕОвој подарок собата коса додатоци вклучуваат 10pcs на 1.38 инчен повеќе модели

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН Еластичен и удобен костими за капење тк

Стил : оригинален дизајн.Материјал позлатени 18k+бакар база.Занает златна раканасликани глеѓ.Големина цв

Произведено во САД.Богата Сина Тексас Врзани Лак со Заврзана Центар.Лак Мерки Околу 3" од 2.5" Бенд Мерки О

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Уникатен Дизајн : Девојки headbands со sequin срца, специјален дизајн за години, децата се деца, доенчиња, соврше

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

големина на : Глава обемот 19.5 cm * 2 cm * 15 cm, погодна за бебиња од 1 до 2 години.На бебешка кожа е многу нежна, н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Scroll