Ново
WoYii Девојки Бран Чипка Прилагодливи Headbands Bowknot Коса Додатоци За Девојки Бебе Коса Бенд Коса Клипови

WoYii Девојки Бран Чипка Прилагодливи Headbands Bowknot Коса Додатоци За Девојки Бебе Коса Бенд Коса Клипови

Достапност: Залиха
DEN 85.44

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Висок квалитет : Сите еластична бебе ремени и лакови се 100% рачно изработени, високо квалитетни, трајни и нежна.Сите наши бебе headbands се внимателно дизајнирани и рачно изработени, и се совршен лак за вашата мала принцеза.Тоа ќе го направи вашето бебе повеќе модерен, повеќе привлечно и повеќе убави, и вашето дете ќе се допаѓа многу.Високо-квалитетни специјални материјали.Сите материјали се 100% кожата-пријателски, дури и се погодни за повеќето кревка и на чувствителните бебиња.Ќе не остават траги на вашиот мало бебе.Безбедна за доенчињата и постарите деца.Различни бои : беж, црна, сина, кафе, темно сина, зелена, сива, розова, каки, нане зелена, сина, портокалова, розова, виолетова, црвена, небото сино, црвено вино и други различни бои Бебе headwear, со голема лакови и цвеќиња, може да бидат заменети со било облека и прилики.Сите headbands и лакови се направени од меки ткаенини, кои се многу мека, еластична и удобно.Тие се погодни за било која фризура.Големината е погодна (за бебиња од 0 месеци до 4 години стари) и може да се прилагоди.Тоа е супер еластичен и удобно.Фотографија : Нашата headband ќе биде најдобар избор за новороденче фотографија реквизити, костими и бебе туш роденден на Божиќ и Велигден подароци.Овие headbands ќе додадете совршен завршувањето на допир за било облека!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Девојки Бран Чипка Прилагодливи Headbands Bowknot Коса Додатоци За Девојки Бебе Коса Бенд Коса Clips Description : Боја : Беж,Црна,Сина,Кафе,Темно Сина,Зелена,Сива,Топла Розова,Каки,Нане Зелена,Морнарица,Портокалова,Розова,Виолетова,Црвена,Небото Сино,Вино,Бело,Yellow Material : Cloth Size : За (0 месеци до 4 години стари бебе) Adjustable New и убаво design Special додаток за вашето дете совршен за фото пука или за било какви посебни occasions Bright боја на облекување на вашиот мало бебе повеќе cute Make вашето бебе да стане повеќе модерен,атрактивен,убава,вашите деца ќе се допаѓа многу.Одличен подарок за вашите children Due на светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.Пакет вклучувајќи : 1pcs Девојка Коса Бенд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови

Произведено во САД.Богата Сина Тексас Врзани Лак со Заврзана Центар.Лак Мерки Околу 3" од 2.5" Бенд Мерки О

Крпа.Увезени.Шаблон Тип : Геометриски, Ѕвезда, Круна Tiaras.Еластична Бенд Големина : headband обемот : 36cm48cm (мно

Практични За Секојдневно Носење : Случајни Тип Блуза Која Ќе Биде Алатка За Бебе Девојка Секојдневно Но

Материјал : Висок квалитет памук, чипка,сјајот во прав, кристал .Боја : бела, розова.Бендот големина : обем

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН Еластичен и удобен костими за капење тк

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Различни стилови ноќта на Вештерките вештерка : 17 стилови ќе ви овозможи да изберете од.Удобно да се нос

Увоз.Еластична затворање ❤Пол : Девојки✿Материјал : Ткаенина,Chiffon ❤Големина : Еластична Headband Погоден з

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Носат косата или плетенка, секогаш може да се најде една соодветна коса додатоци.Прекрасен стил, тоа е с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Колку што имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе г

Доаѓа со 2 парчиња 1 раководител бенд за возрасни и 1 headwrap за бебе девојка од 6 месеци до 4 години.БЕБЕ HEADWRAP

Scroll