Ново
Фризерски Чешел Анти-Статички Долго Се Справи Со Губење На Разделба Коса За Сечење Посочи Опашката На Коса И Чешел Берберот Чешел Ацетат Плоча Чешел Жените Стил Ал?

Фризерски Чешел Анти-Статички Долго Се Справи Со Губење На Разделба Коса За Сечење Посочи Опашката На Коса

Достапност: Залиха
DEN 1778.40

100% сосема нов и висок квалитет.Стаорец Опашка Чешел парична Казна заб чешел со долг тенок се справи.Стаорец Опашка Чешел е дизајнирана за да им обезбеди прецизни и лесно се отстранува, влечете-слободен чешла и ви дава контрола ви е потребно за супериорен за нега на коса.Наменета за сите употреби, типови коса, коса линии, осетливост на скалпот, и се разбира, за сите нагодувања, ова чешел ќе направи чуда на било шеф на косата.Постои чешел за сите во вашиот дом кој ќе ги покрие стил и потреби на секого.Предмет Тип : Comb Color : како на сликата покажува.Материјал : ацетат shee Package : 1*Фризерски Comb Size : 19.6x3.1x3cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Погоден за професионални салон ниво haircutting и боење.Нерѓосувачки челик материјал лесно да се мијат и брз�

Отпорни на топлина и антистатички.Силни и издржливи.Специјално дизајнирани за исчезнува, спојувањето, t

Чешел забите се широки, нема да наштети на вашиот скалп и коса, особено погоден за кадрава коса или афро �

Направени со Светкавиот Јасно Кристал,Свадба коса чешел, булчински на коса и чешел, коса додатоци.Должи�

✪За разлика од Општ Пластични Чешли, Сандаловина Бивол Рог забот Нема да Финтата Губење или Оштетување

НЕМА ПОВЕЌЕ ИСПРЕПЛЕТЕНИ КОСА : Како нашите дрвени чешел глајд модели непречено над вашата глава и низ к

Користете висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал за ефикасно спречување статички електрицитет, погоден

Материјал : Пластични и сунѓерот;Боја : Црна / Беж / Браун за избор;на Пакет : 2 парчиња за секоја цел.Тоа мо�

Применливи Коса И Толпата : Погоден за влажна, сува, долга коса, кратка коса, густа, кадрава и косата.Чешл�

Развиена за сите типови на кожа Оддел : Мажи & Жени Тоа е задолжително за отстранување на влакна.Идеален

Погоден за лична употреба.Двојно шарки дизајн го прави достапен за густата коса и тенки влакна.Професио

Мазна чешел заб кој не го оштети скалпот и косата.Тоа се користи за да чешел сува коса.Висока температур�

Материјал : Рачно Изработени од 100% природни дрвени чешел.на дрвени чешел никогаш нема да созд статички е

Сега можете да направи фолија нагласи во 50% помалку време со користење на овој чешел дека не ткаење за ва

*Материјал : Пластични,Ова чешел е на навистина добар квалитет, тоа е многу солидна; рабовите се мазни, па

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕШЛИ ЗА HAIRSTYLIST, BARBERS И ЗА ДОМА Стил Опрема 140 широк заб чешел, крупните широк за�

Материјал : Пластични + ' рѓосувачки челик.Димензии : Должина и ширина за 21.7*2.6 cm.Направени на здрав и екол�

Направена со префинет традиционалните ракотворби, добро полиран, мазна и лесна.Помага да се намали напн

ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Овие широк заб чешли се направени од висококвалитетни пластични, еколошки материја

Внимателен подарок избор : овој практичен чешел е издржлив и удобно, што го прави практичен подарок за ч�

Практично да се применуваат : нашата метал берберот чешел е полиран, па неговата површина е лесно да се ч

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Овие поединечно завиткани чешли се направени од високо квалитетни PP пластика.Овие ч�

Службен Чудесен Производ од ИЗГУБЕНА ПРОДАВНИЦА.Сребро Позлата 50mm x 60mm.Косата со чешел во сребро позлат�

Класичен сечење чешел форма.Широк заби за низок напон сечење.Парична казна заби за прецизност и контрол

ABS electroplating материјал, добра рака чувство, чешел заби направени на висока температура отпорни најлон, маз

Повеќе заби кои се користат во чешел, пофини на ткаат ќе биде.Дури и исплата на боја се увери во секое вре

Салон за Квалитет : Антистатички и висока температура отпор дизајн ги исполни сите ваши потреби.Круг че�

Погоден за сите фризури : Без разлика на тоа што фризура ќе има, таму е секогаш оној што ви одговара.Погод

Повеќе Стилови : Ова суштински косата стилисти стил чешел сет вклучува 10 парчиња стил чешли да се создад

КРЕВАЊЕ & НАДРАЗНУВАЊЕ ЧЕШЕЛ : се Земе вашата коса до нови височини со ова специјално дизајнирани надраз

Scroll