Ново
Detangling Hairbrush, ComfortableHold ABS Electroplating Лак Криви Vented Чешел за Момчиња за Кадрава Коса за Мажи(зелен)

Detangling Hairbrush, ComfortableHold ABS Electroplating Лак Криви Vented Чешел за Момчиња за Кадрава Коса

Достапност: Залиха
DEN 988.80

ABS electroplating материјал, добра рака чувство, чешел заби направени на висока температура отпорни најлон, мазна чешел заби.Лак дизајн го прави тоа удобно да се одржи, и не е лесно да се откажат кога се одржа за долго време.Погодна за жени, млади, девојчиња, мажи и деца и разни фризури.Ублажување на болката на чешла и влечење на косата, и се изедначи на frizz на косата.Шупливи дизајн, брз и дури и топлина спроводливост, може да биде брзо сушени или разнесени форма.Функција : 1. Лак дизајн го прави тоа удобно да се одржи, и не е лесно да се откажат кога се одржа за долго време.2. ABS electroplating материјал, добра рака чувство, чешел заби направени на висока температура отпорни најлон, мазна чешел заби.3. Шупливи дизајн, брз и дури и топлина спроводливост, може да биде брзо сушени или разнесени форма.4. Ублажување на болката на чешла и влечење на косата, и се изедначи на frizz на косата.5. Погодна за жени, млади, девојчиња, мажи и деца и разни фризури.Спецификација : Предмет Тип : Коса Brush Material : ABS/Nylon Scope на Примена : погоден за жени, млади, девојчиња, мажи и деца, и разни фризури Пакет Листа : 1 x Коса Четка.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Hair Brush
Material:
ABS/Nylon
Scope of Application:
suitable for women, teenagers, girls, men and children, and various hairstyles
Package List:
1 x Hair Brush :

Поврзани производи

✪За разлика од Општ Пластични Чешли, Сандаловина Бивол Рог забот Нема да Финтата Губење или Оштетување

Практично да се применуваат : нашата метал берберот чешел е полиран, па неговата површина е лесно да се ч

Воздухот дупка дизајн : може да тече низ воздухот да се ослободат од притисок.Зголемување на раст, ефект

Направена со префинет традиционалните ракотворби, добро полиран, мазна и лесна.Помага да се намали напн

Удобен начин за стил или исправете вашата коса.Манекен Број : Коса Зацврстување Четка 1 компјутер V Тип П

Погоден за лична употреба.Двојно шарки дизајн го прави достапен за густата коса и тенки влакна.Професио

Круг чешел заби : Ова чешел не болеше главата, круг чешел заби може да penete во косата, и на менискус во форм

Тие ќе останат стави на главата, без оглед на она што ќе се направи, и се исклучително мека и удобна.Една

ЗАЧУДУВАЧКИ долги ѓердани за жените.На увеличително ѓердан pendant е погодна за секоја прилика.Нашите скап

Повеќе заби кои се користат во чешел, пофини на ткаат ќе биде.Дури и исплата на боја се увери во секое вре

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Овие поединечно завиткани чешли се направени од високо квалитетни PP пластика.Овие ч

Погоден за професионални салон ниво haircutting и боење.Нерѓосувачки челик материјал лесно да се мијат и брз

Црвена, големина : 24cm * 13.5 cm * 18cm, материјал : акрил.Тоа се направи на безбеден и еколошки материјали, има ун

Користете висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал за ефикасно спречување статички електрицитет, погоден

Материјал : Рачно Изработени од 100% природни дрвени чешел.на дрвени чешел никогаш нема да созд статички е

Повеќе Стилови : Ова суштински косата стилисти стил чешел сет вклучува 10 парчиња стил чешли да се создад

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕШЛИ ЗА HAIRSTYLIST, BARBERS И ЗА ДОМА Стил Опрема 140 широк заб чешел, крупните широк за

Подарок : Стилизирање на Косата Четка се смета како совршен подарок за вашите пријатели да DIY нивната ко

Мазна чешел заб кој не го оштети скалпот и косата.Тоа се користи за да чешел сува коса.Висока температур

Отпорни на топлина и антистатички.Силни и издржливи.Специјално дизајнирани за исчезнува, спојувањето, t

Сега можете да направи фолија нагласи во 50% помалку време со користење на овој чешел дека не ткаење за ва

Погоден за сите типови косаоваа четка е наменета за мокра или сува коса и лесно може да се отстрани секо

Опис : Со два реда на криви заби, глајд модели преку кадрици без tugging или расцепен коса.Ја елиминира јазли

Класичен сечење чешел форма.Широк заби за низок напон сечење.Парична казна заби за прецизност и контрол

Материјал : пресврт чешел е направен од висококвалитетна ABS, силни и издржливи.Се применуваат за : коса с

Овој широкзаб чешел е дизајниран да чешел косата безболно, без влечење, спречување на оштетување за вре

Салон за Квалитет : Антистатички и висока температура отпор дизајн ги исполни сите ваши потреби.Круг че

Scroll