Ново
Професионални Електрични Коса Clipper за Мажи Керамички Машина Главата Коса Тример Батерија Домаќинство Коса Clipper Одговара за Cordless Фризура комплет Погоден за Домашни

Професионални Електрични Коса Clipper за Мажи Керамички Машина Главата Коса Тример Батерија Домаќинство Коса

Достапност: Залиха
DEN 525.36

УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Т-облик кружни јаглероден челик сечилото дизајн, краток забот на теренот, висока ефикасност, чистење и освежување фризура, безжични дизајн ви овозможува да се измени во секое време и секаде, многу погоден за носење, мали димензии, силна издржливост, и се користат со различни водич чешли , ефектот ќе биде подобро.СИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ - Моќен ротирачки моторот може да се подобри брзина, моќност и услуги живот.Оваа коса clipper ротирачки мотор е силен и издржлив.Тоа само треба различни ограничување чешли да се направи ќе се добие фризура сакате во кратко време.Дизајниран за брзо и прецизно сечење на косата.НАМАЛУВАЊЕ на ШУМОТ ФУНКЦИЈА - високиот-брзо и издржлив мотор намалувања исклучување на работата на почисто и го прави работи потивко.ПРАКТИЧНОСТ - Тоа може да го намали густа коса, necks, бради, бради, е многу погодна за коса за косење, кроење контури и скратување на фризури.Тоа често се користи за мажи во семејството, вклучувајќи ги и татковци/мажи/синови, или barbershops и лични патување.БЕЗБЕДЕН И ДОСТАПЕН - Без да го оштети скалпот, без притискање, нема рѓа, оваа косата алатка сет вклучува 1 x електрични clippers, 4 x граница чешли, 1 x четка, 1 x USB кабел, 1 x прирачник.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Clipper Material : ABSProduct Моќ : 5 WLimit Чешел : 1mm/2mm/3мм/4mm Charging Време : 2h Use Време : 1h Battery : Литиум батерија 500m Ah Battery Модел : 10440 Пакет Листа : 1 x Коса Clipper4 x Граница Чешел (1mm/2mm/3мм/4mm)1 x Brush1 x USB Cable1 x Прирачник.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до

1.Лесен и компактен дизајн им овозможува на fader да се инсталираат речиси насекаде 2.На чело на 8 часа,моќен

Направи го скратува за вашето семејство домасо цел да заштедите време или пари, професионални коса clippers

★ Cordless Коса Машина : Мини cordless коса clipper го прави лесно за вас да се само губење на сечење, погодна за возр

Има LCD екран на телото,што може да интуитивен екран на останатите електрична енергија.нерѓосувачки чели

ШИРОКА ПРИМЕНА : Професионални коса clipper, лесен и удобен за коса моделирање и обликување.Косата clipper може

3 во 1 мултифункционален дизајн 3 различни додатоци за да ги исполни сите ваши чешлање потреби,вклучувај

Направи го скратува за вашето семејство домасо цел да заштедите време или пари, професионални коса clippers

5 Ѕвезда Cordless Постар е еден од еден вид clipper со тоа прецизност исчезнат ножеви, метална дното домување и к

Црна технологија во фризерски индустрија, наменета за вас, компактни димензии, полесно да започнете.Нул

Тешкидолжност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ д

6 глави опции, вклучувајќи полна големина тример, прецизност тример, хлапак тример, носот тример, телото

Тешкидолжност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ д

МОЌЕН МОТОР И УЛТРАОСТРИ НОЖЕВИ : машки коса clipper има подобрен мотор со донесување на калем и вратило во

Дизајниран за AtHome Фризури : На Panasonic ERGC63 Коса Clippers за мажи, жени и деца се дизајнирани да се направи athome фр

Scroll