Ново
Електрична Машина Главата Електрични Коса Clipper Буда Главата Безжична Тример Гравирање Марк Електрични Shears Трим Притисни Бела Коса Фризерски Shears Трим

Електрична Машина Главата Електрични Коса Clipper Буда Главата Безжична Тример Гравирање Марк Електрични Shears

Достапност: Залиха
DEN 836.64

7. Жичен/безжична соработка со LED светла. 3. Постојана брзина технологија; ќе не влечете го или отлагам во дебела густа коса. 5. Скелетот, лесно да се подредат и јасно обвивка. 1. За слобода и за погодност на безжични Т рамка. 6. Тесен се намали јаглерод челик, Т-облик ножот за обложување, дизајн и нула сува бричење.Електрични Т глава електрични коса clipper безжична тример гравирање марк електрични shears скратете им помогнам на сива коса фризерски shears trimdescription : 4. Допрете повеќе копче или да се префрлиш да се вклучи.Не се лизга метал.3. Постојана брзина технологија; ќе не влечете го или отлагам во дебела густа коса.1. За слобода и за погодност на безжични Т рамка.7. Жичен/безжична соработка со LED светла.2. Литиум-јонска батерија може да обезбеди повеќе од 120 минути непрекинато време на извршување; полнење трае само 2 часа.5. Скелетот, лесно да се подредат и јасно обвивка.6. Тесен се намали јаглерод челик, Т-облик ножот за обложување, дизајн и нула сува бричење.Спецификации : име на Производ : Електрични ретро масло главата тример;Производ во боја : бронзени;Производ моќ : 10 WProduct напон : 110 V-240 V 50 Hz-60 Hz Charging метод : преку USB податочен cable USB кабел : 3 V 1-2 ABattery : Литиум battery Battery информации : 1100m Ah Discharge време : 240 минути 5100 rpm Blade материјал : steel Product нето тежина : 256g Product должина : 18cm Charging време : 2 часа на употреба, 2 часа;пакетот вклучува : 1x коса clipper1x англиски боја кутија за пакување + упатство (англиски)3x граница чешел (1 2 3мм)1x brush1x USB cable Package Including The пакетот вклучува : nn1x коса clippern1x англиски боја кутија за пакување + упатство (англиски)n3x граница чешел (1 2 3мм)n1x brushn1x USB кабел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тешкидолжност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ д

Црна технологија во фризерски индустрија, наменета за вас, компактни димензии, полесно да започнете.Нул

Тешкидолжност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ д

4 во 2 должина одредување чешел,2 двојна водич чешли (3мм и 6mm / 9mm и 12mm)трим должина и направи видови на долж�

ШИРОКА ПРИМЕНА : Професионални коса clipper, лесен и удобен за коса моделирање и обликување.Косата clipper може

Тешкидолжност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ д

**Моќен со повеќе од 10.000+ SPM (1 На Пазарот).**.Dual литиум Јонска Напредните Паметни батеријата технологија, о�

Силна моќ, професионални моторни, трим без влечење за коса.Забот на теренот на машина глава може да се пр

【Моден Стил】Оваа електрични clipper полнење стојат фокусира на практичност, удобност, елеганција и издрж�

Висока цврстина Нерѓосувачки Нож : бран во облик на автоострат нож кој може да се одржи долгорочна остри

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до�

5 Ѕвезда Cordless Постар е еден од еден вид clipper со тоа прецизност исчезнат ножеви, метална дното домување и к

Применливи луѓе : General.Материјал : Губење на ножици.Без разлика дали тоа е водоотпорен : Нема.Косата Clippers

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Испорача деликатна ножици торба, антистатички чешел, и прилагодувач.Погоден за давање на подарок.Ножиц�

4 бои на коса clipper опфаќа се опционален, можете да изберете во зависност од изборот.Таписерии изработка, �

Дизајниран за AtHome Фризури : На Panasonic ERGC63 Коса Clippers за мажи, жени и деца се дизајнирани да се направи athome фр

Scroll