Ново
Vitale Коса Полски Завршувањето На Магла 8 Мл

Vitale Коса Полски Завршувањето На Магла 8 Мл

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Формулиран со Витамин E и а, тоа ја враќа здравата, природната во потрага сјај на сува, досадна, хемиски оштетена коса за само секунди.Таа работи како голем protectant од сонцето и хлор.НЕ СЕ ИЗГРАДИ, АЛКОХОЛ СЛОБОДНИ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Користи маслиново масло за заштита на косата од оштетување.За Фино Среден Губење На Текстури.Услови как

Straightens мали делови од косата.Квалитетот relaxer резултати во саканата области.Ефикасна УПОТРЕБА на произво

Нова бојакод неутрализирање шампон не стане сина кога relaxer се уште е присутна во косата.Сега со Храна Essen

Земја на потекло сад.Влага богата и frizz контрола.Detangles косата и се зголемува мекост.Помага да го направит

Убава Почетоци Темно и Прекрасна Убава Почетоци Без Грешка Навивам Омекнувач НеГрешка Негување на НеLye

Овој производ е Произведен во сад.Овој Производ е Лесно да се користи.Африкански Гордост Маслиново Чудо

Scroll